Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Nem tudom fizetni a hitelkárty...

Nem tudom fizetni a hitelkártyámat. MIt tehetnék?

Figyelt kérdés
500 000ft tartozasom van, és havi 23 000 ft tal kellene fizetnem, de nem tudom annyival.mit lehet tenni?Nem lehet valahogy megegyezni a bankkal,hogy havi 10 000 ft tal fizessem?vagy úgy még több kamatot kérnének?
2013. aug. 21. 19:53
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Inkább azt kérdezd meg, hogy van-e valami kedvezőbb hitellehetőség, ahol felvehetsz 500ezret, amivel ezt egyben visszafizeted, és visszaadod a kártyát. A hitelkártyának hírhedten magasak a hitelkamatai, bármilyen más hitellel jobban jársz.
2013. aug. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp a bankkal beszélj, mondd el, hogy mi a probléma, és hogy átütemezést kérsz. A kondíciókat úgyis ők tudják.
2013. aug. 21. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképpen egyeztess a bankkal, még akkor is jobban jársz, ha sikerül átalakíttatnod valamilyen személyi kölcsönné a hitelkártyádat, mert annak sokkal kevesebb a kamata. Ha nincs esélyed nagyobb összegekben visszatölteni, akkor ez a legjobb megoldás ebben az esetben.


A legdrágább hitelek közé tartoznak a hitelkártyák, nem arra valók, hogy évekre lehúzd a visszafizetését, bár a banknak ez a legjobb üzlet...

2013. aug. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!