Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Van magagyarországon olyan...

Van magagyarországon olyan szakember, aki értelmes és valós válaszokat tud adni, ha az embert ellepik az intézni valók - esetleg segíteni tud hogy mit hogy érdemes csinálni?

Figyelt kérdés
ház eladás, hitelek, egy kis gond a szolgáltatóval - olyanra gondolok mint a gazdálkodj okosan műsorban, de velük nem lehet felvenni a kapcsolatot. Fontos lenne. Köszi

2013. aug. 28. 17:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Van, de ez általában nincs ingyen.
2013. aug. 28. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én mint magánember tudnék tanácsot adni bár attól függ mi,én kockázatelemző tudással rendelkezem, ha mint szakember adnék az persze pénzbe kerülne, de általában itt úgy van, hogy ha kötsz szerződést abból jutalék, és abból élnek (de ez persze nem a te pénzed, hanem a kedvezményezetté).

Viszont ez, hogy gond a szolgáltatóval stb ez így elég tág.

Szóval ha nincs jutalék, akkor persze külön ellenérték jóváírás szükséges (érts. pénz/barter), nyilván senkinek sincs ingyen a telefon/üzemanyag stb.

2013. aug. 28. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
kedves első, ezt én is sejtettem :-) de arra lenné kíváncsi hogy ki ő - az hogy kockázatelemző már valami támpont vagy pénzügyi tanácsadó vagy életvezetési tanácsadó például. próbáltam már több kulcsszóval rákeresni de nem jártam sikerrel. ha valaki tudna javasolni győr környékén egy ilyen szakembert - vagy olyat akivel skypon tudok beszélni, megköszönném
2013. aug. 28. 20:17
 4/6 anonim ***** válasza:
A pénzügyi tanácsadó többnyire csak hitelajánlatokat tud ajánlani, vagy ilyesmi. Konkrétan neked mire lenne szükséged?
2013. aug. 30. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
szeretném eladni a házam és venni egy másikat, hogy jól jöjjek ki az ügyletből - költözés és válás miatt, de kicsit komplikált a dolog
2013. aug. 30. 19:39
 6/6 anonim ***** válasza:
Értem. És van rajta hitel, vagy mi a gond? Próbáld meg eladni annyiért amennyiből tudnál venni 1 másikat, plusz még maradjon is 1 kicsi. Az a baj, hogy manapság a béka feneke alatt vannak az ingatlanárak, és elég nehéz eladni olyan áron mint amennyit érne.. Ingatlanközvetítőt először nem ajánlanék, megpróbálnám "kéz alatt" elsózni, ismerősök, apróhirdetés stb , online az nem kerül semmibe míg egy közvetítőnek alapból van egy kis díja.. Majd ha úgy nem megy el, akkor felkeresni egyet, csak vigyázz velük mert olyan árat akarnak majd rádtukmálni (áron alul) amilyen áron relatíve gyorsan elmegy a ház így nekük is előbb van jutalékuk... Az ár kalkulálásban is tudok segíteni, de ha gyorsan akarod eladni akkor fel kell mérni a piacot, mi a kínálat a térségedben és ahhoz mérten kalkulálni 1 jó árat.
2013. aug. 30. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!