Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ha egy ember meghal, és a...

Ha egy ember meghal, és a halál beállta után átutal valaki a halott számlájáról egy másik számlára pénzt az úgy lopás?

Figyelt kérdés
(úgy hogy tudja a kódját meg a jelszavát, belép neten és kifossza)

2013. szept. 1. 20:27
 1/10 A kérdező kommentje:
úgy értem hogy előállíthatják-e azt aki utalt akkor a számlájáról a halála után?
2013. szept. 1. 20:28
 2/10 anonim ***** válasza:
67%
Persze. Lopás. Szám.gépes csalás stb.
2013. szept. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
64%
igen
2013. szept. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
76%

Valójában a kérdést sem értem. Mi köze ennek a halálhoz? Ha nem a saját bankszámládról utalsz, akkor az lopás. Az mindegy, hogy az elhunyttól lopod el (nem tőle) vagy az örökösétől. Egyébként a 'hullarablás' szó jut eszembe.


Pénzszerzésre inkább a munkát javaslom mindenkinek.

2013. szept. 2. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
DE kiderül-e ez így hogy a halála után utalok a számlájáról vagy nem derül ki?
2013. szept. 2. 11:11
 6/10 anonim ***** válasza:

Az, hogy kiderül-e vagy sem azt nem tudhatjuk (ez bármilyen bűncselekményre igaz).


Ahova utalod, onnan vissza kell majd utalni, mert jogtalan utalás történt.

2013. szept. 2. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ááh.. mármint az kiderül-e, hogy a halála után utalsz-e?


Hát ha a halál beállta 2013 szeptember 3, 14 óra és te szeptember 3-án 17 órakor utalsz, akkor igen, kiderül.

2013. szept. 2. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszi srácok ezt akartam tudni :) csak mert apám nem fog élni örökké sajna, de nem akarom hogy eloszoljon a pénze a 2 féltesóméra, főleg hogy anyám pénze is ott van az övén, ezért kíváncsiskodtam :S


ment a zöld

2013. szept. 2. 13:52
 9/10 anonim ***** válasza:
az a pénz igaszságosan el lesz osztva, ne akard őket meglopni mert te fogsz rosszul járni
2013. szept. 2. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
jah tom elég szemét anyagias vagyok :D
2013. szept. 3. 00:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!