Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Lehet áruhitelt felvenni 1...

Lehet áruhitelt felvenni 1 napi bárlistára felvétel miatt?

Figyelt kérdés

Szeretne anyukám telefont venni részletre az Auchanban nos attól fél hogy 1 éve volt olyan hogy nem tudta fizetni a jelzálog kölcsönét és felvették bárlistára de mindössze egy napig volt rajta mivel nem tudtak azok a köcsögök várni és később kapta meg a pénzt anyukám és 19.én feltették bárlistára ,20 meg kifizette az egész kölcsönt!!

Nos attól még vehet telót ,tehát nem számít bárlistásnak ugye ???

Köszönöm


2013. szept. 8. 14:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Mivel jelenleg nincs rajta, így szerintem nem lesz gond vele.
2013. szept. 8. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
1 évet van passzív státuszban az adós KHR-rendszerben, és hitel felvételénél ellenőrzik ezt is. Van bank, aki ad passzív KHR-esnek, és van amelyik nem. A kérdés, hogy az 1 év mikor volt. Ha túl van a kifizetéstől számított 1 éven, akkor már nem KHR-es (ez a régi BAR lista), ha 1 éven belül van, akkor még ott vannak az adatai, amely hátrány lehet a hitelfelvételkor.
2013. szept. 8. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ugy tudom a mult hónapban mult 1 éve
2013. szept. 8. 14:59
 4/4 anonim ***** válasza:
Így van ahogy 2-es mondja, olyan nincs, hogy valaki 1 napig BAR listás, mert passzív státuszba marad. Ha az már lejárt és amúgy megfelel akkor biztosan kap. Ha még nem járt le akkor lehet érdemes azt az 1 évet kivárni, hogy ne maradjon nyoma a rendszerben, hogy már egyszer el lett (bármilyen okból) utasítva.
2013. szept. 8. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!