Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Budapest Bank, Befektetési...

Budapest Bank, Befektetési kártya, internetbank, valaki tud segíteni?

Figyelt kérdés

Tehát a lényeg, hogy Bp banknál vagyok és igényeltem befektetési kártyát, amire átvezettük a pénzemet folyószámláról. Az átvezetést látom is az internetbankon keresztül, azonban a felhasználható egyenleg 5 ezer forinttal kevesebb mint amennyit átvezettünk, ennek mi azoka???


A kártya igénylés ingyenes volt, mert most akció van illetve számlavazetési díj sincs... akkor a felhasználható egyenlegem miért kevesebb mint amennyit átvezettünk?


2013. szept. 12. 16:08
 1/2 anonim válasza:
Nem lehet hogy ahonnan átvezetted a pénzt, ott vontak le 5000 ft tranzakciós költséget?
2013. szept. 14. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

nem, mindkét számla BP bankos.

Viszont észrevettem, hogy amikor nappal nézem az ibankon keresztül, akkor hiányzik az összeg, azonban ha este nézem, akkor viszont nem... ergó minden este visszakapom...

nem igazán értem ezt az egészet...

de majd megérdeklődöm, ha megyek valamikor bankba

2013. szept. 14. 23:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!