Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ha személyi kölcsönt veszek...

Ha személyi kölcsönt veszek fel azért, hogy meglegyen az önerőm, akkor így még kaphatok lakáshitelt?

Figyelt kérdés
sajnos sehogy nem tudom összeszedni az önerőt, csak így tudnám kölcsönből, (kb 600 000 forint lenne az önerő), de így fogok kapni még emellé lakáshitelt is?
2013. szept. 26. 12:47
 1/8 anonim ***** válasza:

Már az önerőhöz is kölcsön kell, akkor mégis, hogyan fizeted majd a lakáshitelt is meg a kölcsönt együtt?

Kölcsönből kölcsönt józan ember nem vált ki.

2013. szept. 26. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
85%
Az ilyen kérdések láttán valóban látszik, hogy ráférne az ország lakosságának jó részére egy alapos pénzügyi oktatás. Ilyen marhaságot már régen hallottam, mint hogy valaki személyi hitelt vegyen fel, az önerőhöz. Ha 600.000 Ft önerőt is képtelen vagy előteremteni, akkor te ne akarj semmilyen hitelt, mert nem fogod tudni fizetni. Ilyen alacsony önerő is gondot okoz, akkor ezek szerint alacsony a béred, ergó hitel képtelen vagy. Manapság gyakorlatilag csak annak adnak, akinek nem is kellene. 150.000 nettó fizetés felett, és egyéb feltételek teljesítése mellett van esély hitelre.
2013. szept. 26. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
ki fogom tudni fizetni attól ne félj, az a gond, hogy nagyon sürgős lett a költözés és annyi időn belül nem tudok lerakni annyi pénzt.
2013. szept. 26. 12:57
 4/8 A kérdező kommentje:
lakáshitelre abszolút jogosult vagyok, már voltam bent a banknál, és a kalkulációjuk szerint még a törlesztőrészlet dupláját is ki tudnám fizetni...nem ezzel van a gond, hanem az idő szorít nagyon.
2013. szept. 26. 12:58
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
A lakáshitel elbírálásánál a bank látni fogja, hogy van már egy jelentős hiteled, így kisebb eséllyel fogja megadni a hitelt.
2013. szept. 26. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Flector 67 ***** válasza:
85%
Sokan hitték ezt évekkel ezelőtt, hogy tudják majd fizetni. Aztán most meg verik az asztalt....
2013. szept. 26. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha sürgős a költözés, akkor bérelj. Ne 2 hitellel indíts, az nagyon kockázatos.
2013. szept. 26. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ha lehazudod a személyi kölcsönt a lakáshitel kérelemnél, le fogsz bukni vele. van valami ingóságod, én adnék fedezetre. 20% évi kamatra és 200% fedezetre. motor, árú, kocsi stb
2013. szept. 27. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!