Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Elutasíthatják a bánkártyával...

Elutasíthatják a bánkártyával való fizetésemet azért mert a terminál nem jó?

Figyelt kérdés
Fizetni akartam a boltba.Biztos,hogy van rajta pénz,de a terminál elutasította.Lehetséges ez (?) Valaki volt már így (?)
2013. okt. 5. 10:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Előfordul, elég ciki, jártam már így én is, mint utána kiderült az adott bank mastercard rendszere omlott össze.
2013. okt. 5. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Közben elmentem az adott bank atm-éhez.Sed egyenleget sem pénzt nem tudtam lekérdezni illetve levenni...:O

Szerinted ilyenkor mi van?

2013. okt. 5. 14:12
 3/5 anonim ***** válasza:
A bankon belül lehet a hiba, biztos, ami biztos hívd fel az ügyfélszolgálatukat. Én is onnan tudtam meg, hogy a mastercard központjuk omlott össze, ráadásul zárolták is az összeget, de utána visszaírták a számlára.
2013. okt. 5. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Tegnap a netbankomba sem tudtam belépni.Viszont este még vásároltunk róla..
2013. okt. 5. 14:28
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én két hete jártam pont így. Volt pénz a számlán, de a boltban nem fogadta el a kártyát a terminál fedezethiány címszóval. Felhívtuk a központot, valami nagy gubancról beszélt a hölgy, hogy le is tiltottak minden bankkártyájukat. Bizonytalan időre. Másnap slattyogtunk be a bankfiókba a pénztártól venni fel pénzt, de előtte megkérdeztük, hogy lehet-e már használni a kártyákat, az automatából lehet-e már pénzt felvenni. Erre a bankos hölgy tágra nyílt szemekkel nézett ránk, semmiről semmit nem tudott. Azóta sem értem ez hogy lehet, hogy a központban hatalmas gubanc van, mindent letiltanak, kártyát, netbankot, mindent, a városunkban levő fiókban pedig az egészről nem tudnak semmit.

Megkérdezhetem, hogy melyik banknál vagy?

2013. okt. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!