Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Ti milyen üzletet nyitnátok...

Ti milyen üzletet nyitnátok egy budapesti plázában?

Figyelt kérdés
2 millió forintból milyen üzletet lehetne nyitni, amire van kereslet? Pár ötlet jól jönne, nekem is van pár, de kíváncsi vagyok, hogy más is gondol-e ezekre. Köszönöm a segítséget.
2012. márc. 11. 19:52
 1/7 anonim válasza:
turkáló, szépséghibás műszaki cikkek vagy más szépséghibás és ezért értékcsökkent termékek boltja, valamilyen outlet, használt műszaki cikk, használt sporteszköz, használt bicikli
2012. márc. 11. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Amiket az első felsorolt ahhoz legalább 5 milla kéne csak árukészletbe.


Akkor hol van még a kaució meg a helybérlet, az állami sarcok engedélyek stb.

2012. márc. 11. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

1. Attól függ melyik budapesti plázában.

2. Továbbá mihez értesz és mihez lenne kedved?

3. Jól körül kell nézni, hogy ott hol (Melyik emelet, stb)

4. Meg kell nézned, hogy amire gondoltál, mekkora konkurencia áll ott rendelkezésre abból.

5. Rendelkezel e már, akár korábbról, legalább egy alapszintű márkaimázzsal és nagyobb ismeretségi körrel, mert azért az sokat számít a mai világban?

2012. márc. 11. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

De ha már ennyire üzletelni akarsz, akkor váltsd ki a mozgóárusit, aztán árulj hotdogot sörrel + üditőt kv-t valami piacon.


Annak legalább lesz forgalma, másnem az árusok kajálnak majd nálad meg az alkalmazottaik

2012. márc. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Egy bevásárló központban, plázában, márkaimázs, vagy óriási segítség és ismeretség nélkül, nem fogod tudni bevonzani oda az embereket, nemcsak szükséged lesz kamu vásárlókra, hanem főleg marketing kell az elején, hogy el tudjad adni, ne az üzleted, hanem önmagad. Téged kell, hogy bekajáljanak először és nem az üzletben lévő termékeket. A mai világ ilyen szempontból már nagyon kegyetlen és nemcsak a konkurenciával kell megküzdened, hanem a magas fokú bizonytalansággal és a bizalmatlansággal is.
2012. márc. 11. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egy plázában sok bolt van, nehéz felkelteni az emberek figyelmát!
2012. márc. 11. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 lcps ***** válasza:

Ha csak ennyi pénzed van, nem biztos, hogy plazaba kellene üzletet nyitnod.

(tul kis üzletért túl sokat fizetsz)

Javaslom végezz piackutatást az általad elképzeltek szerint.

Magam is így cselekedtem, amikor rájöttem, hogy az általad megnevezett összeg, még a kaucióra sem elég.

Így most én várakozó állásponton vagyok, egyéb források felkutatásában.

2012. márc. 12. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!