Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » A csalók nem szeretik a paypalt?

A csalók nem szeretik a paypalt?

Figyelt kérdés
Ha a másik fél a paypal használatát ajánlja vásárláskor, akkor valószínűleg nem csaló?

2013. okt. 16. 14:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
simán csalhat úgy is... a készpénz és személyes átvétel a legbiztosabb...
2013. okt. 16. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Valóban? Én eddig úgy tudtam, a paypal valamilyen módon védi a vevőt. Vagy ez csak ebaynél van így? Ha ebay nélkül, pl. apróhirdetés útján vásárol valaki, de paypalt használnak fizetéskor, akkor nincs valamiféle garancia?
2013. okt. 16. 17:39
 3/13 anonim ***** válasza:
A paypal eladóvédő és vevővédő programja semmit sem ér. A csalók pontosan tudják, hogyan nyerhetnek meg ilyen vitákat. Ebből élnek.
2013. okt. 16. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Akkor te nem igazán ajánlod a paypal használatát? Elég népszerű, de akkor ezek szerint mégsem annyira, mint amennyire beharangozzák?


És hogyan lehet paypallel csalni? A nigériai csaláson kívül.

2013. okt. 16. 18:08
 5/13 anonim ***** válasza:
google: paypal fraud
2013. okt. 16. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Az eBayes Paypal az hibatlan!!!


viszont egy haverom mar kapott ajanlatot valami termekere amit ilyen kozossegi oldalon arult es a vasarlo a PP-t ajanlotta es jott az email, hogy a haver megkapta PP-on a penzt, de qrva jol meg volt csinalva a hamisitas, mert az email tenyleg ugy tunt, mintha a PPtol jott volna, de mikor jobban megnezted lathattad, hogy nem es mikor bejelentkezett haver a PP-jara, latta, hogy nincs penz.


A csalo ekkor elkezdett az FBI-al fenyegetozni, hgoy a haver lenyelte a penzet, stb. Persze nem foglalkoztunk vele es egy ido utan eltunt a csalo.


En pl. mar adtam el koncertjegyet egy masik varosban levo embernek, es PP-n fizetett en meg postan feladtam neki a jegyet, de mi mondjuk beszeltunk telefonon szoval kialakult nemi bizalom koztunk, de ilyen tok idegenek, akikrol semmit nem tudsz, csak egy xyz email cim, azokkal inkabb ovatosan!

2013. okt. 17. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

"Az eBayes Paypal az hibatlan!!! "


Csak neked: google "paypal ebay fraud"


Fizetsz, nem kapsz árut, jelented, semmi nem történik. Vagy eladsz, fizetnek, elküldöd az árut, jelentik, hogy nem kapták meg, visszaveszi a paypal a pénzedet, jelented, hogy pedig elküldted, de nem történik semmi. Mindig a rövidebbet húzod, a csalók jobban ismerik a paypal politikát, és kihasználják ellened. Főleg arra alapoznak, hogy azt hiszed, hogy a paypal biztonságos...

2013. okt. 17. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Vagy eladsz, fizetnek, elküldöd az árut, jelentik, hogy nem kapták meg, visszaveszi a paypal a pénzedet, jelented, hogy pedig elküldted, de nem történik semmi.


Pont ezen filóztam, hogy ilyet végül is a 'kedves' vevő is megcsinálhat az eladó kárára :/ És se árud, se pénzed.

2013. okt. 17. 10:14
 9/13 anonim ***** válasza:

ma 08:06 te mar sokszor porul jartal a Paypallal? Vagy csak azt ismered, amit a "paypal fraud" gugli kiadott olvasnivalot???


Mert en eBayen hasznalom lassan 8 eve es vettem tobb100 termeket es mar jo parat el is adtam es meg nem ert veszteseg. Vagyis de, de az az en hibambol. Feladtam a vevonek egy fulbevalot, de nem csomagoltam be eleg alaposan es eltort. A vevo kuldott fenykepet, tenyleg eltort a cucc, visszaadtam neki a penzet es tanultam a hibabol. (kizart, hogy a vevo direkt torte volna el ugyanis nem lehet javitani, szoval nem ingyen akart fulbevalot)


Volt hogy nem jott meg egy termekem es siman visszakaptam a penzem.

Olyan is volt, hogy az elado rossz szinben kuldte a termeket. Panaszkodtam, fealajanlotta, hogy kuld ujat jo szinben, kozben rajottem, h tudom a masik szint is hasznalni, igy nem kertem az uj termeket csak visszaadta a penzem.


Amikor eladok valamit mindig nyomkovetesi szammal adom fel a cuccot, ha nagy ertekrol van szo akkor meg biztositast is kotok ra.


Sajnalom, ha nektek rossz a tapasztalatotok.... En csak ajanlani tudom! Persze ovatosan es ismerve a Paypal hasznalatat es informalodva a "fraud"-okrol es akkor felismeritek a csalokat es nem er veszteseg!

2013. okt. 17. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Teljesen irreleváns a történeted, mivel nem találkoztál csalóval... Egy csaló viszont előszeretettel használhatja a paypalt, mert az egyszerű, és mert hamis biztonságérzetet közvetítve reklámozza magát.
2013. okt. 17. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!