Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » A csalók nem szeretik a paypalt?

A csalók nem szeretik a paypalt?

Figyelt kérdés
Ha a másik fél a paypal használatát ajánlja vásárláskor, akkor valószínűleg nem csaló?

2013. okt. 16. 14:35
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Teljesen irreleváns a történeted, mivel nem találkoztál csalóval... tevedsz!

Fentebb leirtam a haverom tortenetet. Mivel a sracnak nem igazan jo az angolja, vegig mellette voltam es segitettem forditani. Raadasul a csalo egy olyan nyaklancot akart a haveromtol megvenni, amit mar en arultam neki eBayen, de a csalo eBayen kivul "kez alatt" akarta megvenni tole. Meg telefonszamot is kuldott, amit en felhivtam, persze nem letezo szam volt, az email amit kuldott nagyon hiheto volt, meg en is megizzadtam vele, hogy rajojjunk hogy hol a hiba. Csak ereztuk hogy valami nem stimmel, aztan csak reszletes nyomozas utan jottunk ra, hogy nagyon jol megszervezett csalas aldozatai lehettunk volna es atszamitva kb. 30e forintot buktunk volna...


A kerdesemre persze nem valaszoltal. Estel mar aldozatul Paypal csalonak vagy csak fujod amit olvastal?


ezt irod fentebb: csalók jobban ismerik a paypal politikát, és kihasználják ellened

vagyis belatod, hogy nem vagy eleg tajekozott a PP politikajat illetoen, beismered, hogy a csalok okosabbak nalad es inkabb nem is idozol a PP-al, mert tudod elore hogy at fognak verni....

en tisztaban vagyok a jatekszabalyokkal es azokat betartva jatszok, sot neha meg ovintezkedeseket is hozok (pl. biztositast kotok a feladott csomagra) es nem er veszteseg... ha valaki okosabb nalam akkor nem az a megoldas, hogy meghatralok, hanem kiokositom magam es ovatosan teszek meg minden lepest


De en nem akarok rabeszelni senkit semmire, azt csinaltok amit akartok. Ha feltek a Paypaltol akkor ne hasznaljatok! ....En is felek az ismeretlentol...

2013. okt. 17. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Mégis miről beszélsz? A felhozott példádnak semmi köze a paypalhez! Ott senki nem használta a paypalt. Arról beszélünk, hogy a paypal használatát szeretik-e a csalók vagy sem.


Te pedig nem úgy vagy elővigyázatos, hogy a paypalt használod, hanem úgy, hogy megbízható partnerrel üzletelsz. Az nyilván nem vág át se paypelen, se máshogy.. De ez irreleváns. Most nem a megbízható partnerekről van szó.


Arról van szó, hogy csalni akar. Megfelelő színtér-e a csalásához a paypal. Igen.

2013. okt. 17. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Hintalow ***** válasza:

Szintén sokat használom a paypalt, olvasok fórumokat, de abban a kevés esetben amivel találkoztam, hogy sikerült paypal ellenére is átvágni a vevőt, ott nem a csaló volt mesterbűnöző, hanem a vevő nem volt tájékozott/nem tudott angolul stb.

A paypal fraud nagy része inkább olyan dolgokban bukik ki, hogy megszerzik a paypal jelszavát és vásárolgatnak, vagy éppen a nigériai csalások, amikor csak egy kamu levelet küldenek, hogy megkapta a pénzt, és a gyakorlatlan partner képes feladni a motyót, anélkül, hogy ténylegesen belépett volna a paypal fiókjába ellenőrizni ezt.

2013. okt. 18. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!