Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hogy mükődik ez a 4 órás...

Hogy mükődik ez a 4 órás utalás? K&Hs ebankon utaltam tegnap 1kor OTPsre, és tegnap estig nem ment rá a pénz! Nem úgy van ha 4 előtt utalok akkor rá is megy aznap?

Figyelt kérdés
2013. okt. 17. 19:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Meg kellett volna érkezzen, valamit elrontottál.
2013. okt. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
tőlem levonta és a jó számlaszámra ment,ha a szám+név nem egyezik akkor el se küldi
2013. okt. 18. 07:04
 3/5 anonim ***** válasza:
Biztos jó számlaszámra utaltad? A számlaszám és a név egyezőségét nem ellenőrzik. Ha tőled levonták még kora délután, akkor biztosan meg kellett érkezzen arra a számlaszámra. Az is lehet, hogy a másik fél nem jól nézi, vagy egyszerűen nem mond igazat. Ha ez valami Vaterás vagy hasonló vásárlás, akkor lehet, hogy csak az időt húzza ezzel.
2013. okt. 18. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Oda kellett hogy érjen. A 4 óra a max. a jóváíráshoz
2013. okt. 18. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

jó számlára utaltam,2x is ellenőriztem.

Ha a név és számla nem egyezik el se megy,tudom,mert régen volt erre példa.

apródos vásárlás volt,és tegnap óta nem is ír a csaj,hogy akkor mi van?!

2013. okt. 18. 10:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!