Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Az OTP-nél mennyibe kerül a...

Az OTP-nél mennyibe kerül a VIBER utalás?

Figyelt kérdés

Az OTP-nél szeretnék azonnal átutalni 3000Ft-t, és érdekelne, hogy mennyit kellene +ba ráfizetni?

Tehát valaki legyen kedves, és írja le, hogy ha én 3000-et akarok utalni Viber utalással, akkor összesen mennyi az utalási költség? 3000+?



2013. okt. 20. 10:53
 1/10 anonim ***** válasza:
23%

10.000 a Viber utalás költsége, tehat 13000be lenne az utalásod.

Híva akarsz azonnal utalni? Van olyan, hogy kártya kő közötti azonnali utalás, annak párszáz forint csak a költsége.m

2013. okt. 20. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
VIBER-en csak munkanapokon lehet utalni, tehát ma nem. De ma sima, nem VIBER utalás sem lehetséges. Ha más bankba akarsz utalni, akkor a sima interneten beadott utalással legkorábban hétfőn 9 órakor lehet a másik számlán a pénz.
2013. okt. 20. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

PayPalra menne, csak most hétvégén akartam.. Legfeljebb, akkor holnap reggelig várok aztán standardba elmegy.

Köszönöm szépen a válaszokat!

2013. okt. 20. 15:30
 4/10 Kopácsi János válasza:
10.945.ft Szerintem nagyon drága 3000.forint utalása!
2016. okt. 12. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Nemrég vettem egy pólót, amiért 1500 ft-ot utaltam a csajnak, aki átulta. Most néztem a számlatörténetemet és közvetlenül utána levontak Viber utalás díja címszóval 11.500 ft-ot!!! Azt hittem,sokkot kapok,amikor megláttam. Mi a túró ez a Viber utalás????
2020. febr. 4. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Válós időben történő utalás. Nagyértékű, sürgő s utalásokhoz lett kitalálva, nem póló kifizetésére.... Plusz tudnivaló, hogy ez visszavonhatatlan utalás.
2020. febr. 4. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

VIGYÁZAT!!!


Viberen kaptam külföldről 900 HuF-t, a bank (Magnet) levont ebből is (és minden Viber utalás után) 1047 HuF-t!


Tehát így simán tönkre lehet tenni valakit, akinek tudod a bankszámlaszámát: utalsz neki 1 HuF-t, vagy a minimális utalási összeget, 1000x, neked ez 1000 HuF-ba kerül, neki pedig 1047000 HuF!

Jól ki van ez találva!

2020. nov. 4. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Istvan!


Minden külföldi utalásnak van költsége. Választhat az utaló, hogy ő fizeti, a kedvezményezett fizeti vagy megoszlik a költség. Nem csak VIBERnel, minden utalásnál.

2020. nov. 4. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
55%

Kedves 8!


Két hónapja a magyar leányvállalattól kapom a fizut és nem az anyacégtől (Németo.), VIBER ez is és ugyanúgy megjelenik az 1047 HuF-s kezelési költség.


Tehát fenntartom: simán tönkre lehet tenni bárkit VIBER utalással. Kérlek cáfolj meg!!!

2021. febr. 8. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Kedves István!


Nem kerek több privat üzenetet. Megegyszer, minden utalásnak van költsége, amit fizethet az utaló, a kedvezményezett, vagy közösen. Ha a munkálásod veled fizetteti, akkor szólsz neki. Ennyi.

2021. febr. 8. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!