Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ha bíróságra akkor tudnák a...

Ha bíróságra akkor tudnák a nyugdíjamat tiltani akkor is, ha nem ügyvédi papír?!

Figyelt kérdés
Egy barátnőm adott kölcsön fél milliót 5éve. Ebből csak 20at tudtam visszaadni, mert egyedül maradtam sajnos, és a saját rezsimet se tudom rendezni, nem hogy ezt. Sajnos mostanra már eléggé mérges lett a viszony. Megmondtam neki, hogy amint eladom a házamat abból kifizetem, de jelenleg nem tudom, és nem érti meg. Van köztünk egy kézzel írt megállapodás.
2013. okt. 22. 19:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen.
2013. okt. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Természetesen igen, aláírtad vállaltad a feltételeit.

Fél millióból 20 ezret fizettél vissza 5 év alatt?

Hátén már rég árvereztetném a házad.

2013. okt. 22. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Igen.


És a házad is terhelhető, akár kényszer értékesítés is lehet rá.


add el a házad mielőbb és fizesd ki a barátnődet!

2013. okt. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

3 éve árulom és nem lehet eladni csak pikk pakk,érdeklődő sincs.

Miért lehetne tiltani,hiszen csak egy fecni van,semmi hivatalos papír. Ez számomra nevetséges. Ennyi erővel bárki mehetne a bíróságra bármivel.

2013. okt. 23. 07:50
 5/6 anonim ***** válasza:
Gondolom, ha neked tartoznának, akkor is csak egy fecni lenne, amit minek komolyan venni...
2013. okt. 23. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Aláírtad büntető jogi felelősséged tudtában, nagykorúként így teljesen szabályosan követeli. Azért nehogy már neked álljon feljebb, hogy vissza szeretné kapni a saját pénzét, jó barát lehetsz.
2013. okt. 23. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!