Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Van egy cég akitől venni...

Van egy cég akitől venni akartam fel pénzt! A cég neve AEGIS INVEST KFT Van valaki akinek bármilyen rossz vagy jó tapasztalata van? Mikor ill mennyi idő mulva kapta meg a pénzt?

Figyelt kérdés

2013. okt. 28. 17:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Kft milyen jogcímen fizetne neked bármilyen pénzt? Ha fogycsop, akkor ne legyél hülye...
2013. okt. 28. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Üdvözletem én is ma voltam náluk, önnek hogy sikerűlt ?
2013. nov. 27. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Érdekelne hogy mire jutottak a céggel kapcsolatban.
2014. febr. 10. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Hali. Én is utána érdeklődtem a cégnek, és hát nem a legjobb válaszokat kaptam. Nos, akkor felvázolnám embernyelven.

Ti előre befizettek X összeget.

Utána még hónapokig fizetni kell a törlesztőrészletet(pedig még semmit sem kaptál kézhez).

A törlesztőidő végéig nem is valószínű, hogy láttok egy fillért is..(ha 25 évre kötitek meg, az szívás).. és még az után sem, hogy kamatokkal együtt visszafizettétek(?!) azt a pénzt, amit még fel se vettetek :)

Oh és még valami, amit párszor a fejemhez kaptam az üvöltöző üzletkötőtől: "Mi nem hitelt adunk, hanem vásárlói jogot!" illetve "Ha nem tetszik, fel lehet bontani a szerződést!" Fel is bonthatod, ez mind szép meg jó, de a pénz amit befizettél, nem jön vissza, és csak úgy kiraktad az ablakon, ajándékba néhány piperkőc köcsögnek.

Üdv!

2014. ápr. 11. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!