Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Kinek melyik bank jött be...

Kinek melyik bank jött be lakáshitel felvételekor és kinek hol volt rossz tapasztalata?

Figyelt kérdés
Kérem, hogy hiteltanácsadók kíméljenek meg az önreklámozástól, nem fogom igénybe venni a szolgáltatásukat. Egyszerűen csak személyes TAPASZTALATOKRA vagyok kíváncsi és magam intézem a dolgaimat.
2010. febr. 27. 18:50
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Úgy látom, senkinek nincs lakáshitele ebben az országban...:)
2010. febr. 27. 19:55
 2/11 anonim ***** válasza:
Erste-t ne válaszd, 50-nel kezdtem 3 éve jelenleg 72.000-t fizetek :)
2010. febr. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Forint, euró vagy svájci frank alapú a hiteled?
2010. febr. 27. 19:59
 4/11 anonim ***** válasza:

fhb..

két éve sincs hogy megvettük a lakást

37röl 75re ugrott

azota szerzödésmodositás meg minden volt és most fizetünk 50felett..

most azon agyalunk hogyan másszunk ki ebböl

2010. febr. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Akinek ennyit változott, milyen alapú hitel?
2010. febr. 27. 20:08
 6/11 anonim ***** válasza:

Erstes vagyok svájci frank alapu 20 évre vettem fel 7,5M

és ez még csak magasabb lesz

szerintem most ne vegyél fel hitelt inkább gyüjtögess vagy vegyél kisebb lakást

2010. febr. 27. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Csak pár milliót szeretnék felvenni (3-4 max.) és ennyi kell a kisebb lakáshoz (45-50 nm-est néztem ki), szóval nem valami palota:) És max. pár hónapon belül, mert szeptemberig költözni szeretnék legeslegkésőbb.
2010. febr. 27. 20:24
 8/11 A kérdező kommentje:
Látom kitörölték a konkrét névvel, telefonszámmal felajánlkozó tanácsadót. Köszönöm!
2010. febr. 28. 18:50
 9/11 anonim ***** válasza:
Mi 10évre vettünk fel 4 millió hitelt.Nekünk életbiztosítással kombinált(cib bank,generali)chf alapú de az életbiztosítás forint alapú igy csak 3 ezer ft-tal nött a hitelünk úgyhogy nem bántuk meg hogy ezt választottuk.És ezt a hitel átvihetjük másik ingatlanra is ha közbe elköltöznénk.(remélem még idén sikerül:) )
2010. febr. 28. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
53%
Kedves utolsó válaszoló. Valószínűleg nem vagy tisztában a kombi hitelek működésével. Nem azért nőtt "csak" 3000Ft-tal a törlesztőd, mert kombi hiteled van, hanem azért, mert a bank felé jelenleg csak kamatot és kezelési költséget fizetsz, így téged az árfolyam ingadozás nem érint most. Majd csak akkor fogod megérezni, amikor lejár a biztosításod. Akkor fogja a bank megnézni, hogy mennyi tőke gyűlt össze a biztosítónál forintban és mennyi ehhez képest az aktuális tőketartozásod CHF-ben. Ez alapján történik a betörlesztés, ami remélhetőleg jó lesz, de az is előfordulhat, hogy messze nem váltja be a hozzá fűzött reményeidet.
2010. márc. 1. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!