Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Miért nem sikerült elhelyezked...

Miért nem sikerült elhelyezkedni bankban dolgozni?

Figyelt kérdés

Pénzügyi végzettségem van. Folyamatosan az elutasítást kaptam, adatbázis stb. Ugyanakkor azt a visszacsatolást kapom mindenhonnan, hogy a védőnéniket, óvónéniket és atanárokat felveszik banki ügyintézőnek.

Akkor miért tanultam pénzügyet-közgazdaságot?


Másik: mindig regisztráltam az adatbáziusokba a karrier portálon. Ugyanakkor valamiért keresnek hitel-biztosítás ügyben a bankokból? Humbuk lett volna az egész?



2013. nov. 10. 14:51
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem tudom de valahogyan úgy tűnik mintha nem tudsz helyesen beszélni magyarul, lehet ezért nem vesznek fel. Ezt a fenti kérdésedet furcsán fejezted ki. Ha ügyintéző szeretnél lenni akkor pedig nagyon fontos, hogy szabályosan és érthetően beszélj.


Miért muszáj pont bankban dolgoznod? Jelentkezz bármilyen adminisztratív vagy ügyintéző munkakörre és talán több szerencséd lesz. A munkaadatbázis szerintem nem ér semmit, még nem hallottam hogy valakit felvettek volna azért mert regisztrálta magát. Ne add fel, küldjed állandóan az önéletrajzokat és előbb-utóbb lesz valami.

2013. nov. 10. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!