Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Bankártyám kártyaszámámnak...

Bankártyám kártyaszámámnak első 8 számjegye megegyezik egy másik kártya kártyaszámának ugyanezen 8 számával. Ez csupán véletlen? Vagy mi ennek az oka, ugyanarra a bankra vagy ugyanarra a típusra (Mastercard/Maestro stb) ) utal az egyezőség?

Figyelt kérdés
Nem kockázatos ez?
2012. márc. 15. 12:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Normális. Általában 11773353-mal szokott kezdődni.
2012. márc. 15. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Az okot ugyan nem tudom, de nem gondolod hogy más kategóriába kéne rakni a kérdést, nem pedig a családi kapcsolatokba? Netán családtagod a bankkártyád?
2012. márc. 15. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Sőt, egy rakat másik kártyáéval is megegyezik.


Sőt, mondok jobbat: van egy olyan kártya, amitől pontosan egy számmal nagyobb, és van egy olyan, aminél pontosan egy számmal kisebb :P

2012. márc. 15. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Első, az a számlaszám, nem a kártyaszám. Nekem meg az első 9 egyezik meg a pároméval. Ugyanabban az évben kaptunk ugyanolyan kártyát, valószínűleg azért.
2012. márc. 15. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
A személyi szám első 7 számjegye is a nemet/szül. év/hónap/nap-ot tartalmazza, ott is csak az utolsó 4 számjegy különbözik azoknál, akik azonos neműek és ugyanazon a napon születtek.
2012. márc. 15. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
utolsó 8 számjegy az még 99millió 9százezer.... valamennyi lehetőséget hordoz magában, szóval én nem aggódnék emiatt
2012. márc. 15. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem véletlen, mivel ugyanaz a bank bocsájtotta ki.
2012. márc. 15. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Első vagyok, elnéztem, bocsánat!
2012. márc. 15. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

1-es: az enyém nem azzal kezdődik

2-es: ha szép nem vagy legalább hülye ne legyél, én nem raktam semmilyen kategóriába, és egyébként nekem a banki ügyek, kamat, hitel kategóriában jelent meg, úgyhogy nyomj egy resetet

2012. márc. 16. 00:46
 10/11 A kérdező kommentje:
Többieknek kösz. Igazából nem aggódok, csak 4*4-es csoportokból az első 2 négyes megegyezik. Másként feltéve a kérdést: ha a leírt egyezőség adott, akkor biztosak lehetünk-e a 2 kártya valamely közös jellemzőjét illetően (ua. a bank, ua. a típus, ua. év , ua. vmi)
2012. márc. 16. 01:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!