Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mennyi idő a kamattámogatott...

Molnár M. Péter kérdése:

Mennyi idő a kamattámogatott lakáshitel átfutása?

Figyelt kérdés
Ha tegnap beadtam a kérelmet, nagyjából mikor utalja a bank a hitelt? Több különböző információt kaptam.

#lakás #bank #lakásvásárlás #folyósítás #hitel #kamattámogatott lakáshitel
2013. nov. 21. 13:46
 1/10 anonim ***** válasza:
Ez attól függ, hogy meg van-e minden papír. Igazolásoknak érvényesnek kell lenniük még a folyósításkor is. Nem tudom, hogy bankfüggő-e,, de az FHB-nál a kamattámogatott hitel átutalási ideje szerződéskötéstől számított 10 nap. Ha van kérdéses írj nyugodtan, mi fél éve csináltuk ezt végig.
2013. nov. 21. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi, én is az FHB-hoz adtam be a kérelmet. Minden igazolás, stb. rendben van.
2013. nov. 21. 14:38
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha tudod mikor lesz a szerződéskötés, akkor ahhoz képest 10 nap. Ha még aznap vissza tudod vinni a banknak a földhivatalnál érkeztetett példányától a szerződésnek.
2013. nov. 21. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szívesen
2013. nov. 21. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Már náluk van az érkeztetett adásvételi, az értékbecslési díjat pedig ma emelték le a számlámról. Ezek szerint hamarosan várható a szerződéskötés?
2013. nov. 21. 15:01
 6/10 anonim ***** válasza:

Igen várható. De én a bankban aláírt hitelszerződésre gondoltam. Ha a földhivatal bejegyzi a jelzálog jogot minden sínen van.

Már nincs sok hátra :)

Megkaptad azt az összeget amit szerettél volna?

2013. nov. 21. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Meg-meg, nem sok, 7,9 M a vételár, 2M lesz a hitel, a többi már ki van fizetve :)
2013. nov. 21. 15:24
 8/10 anonim ***** válasza:

Szuper! Tényleg lassan vége :)

A foglalód ugye nem több mint a vételár 10%-a? Mert ez az egyik feltétele a kamattámogatott hitelnek.

2013. nov. 21. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Pont annyi:) Így kérte a bank.
2013. nov. 21. 15:42
 10/10 anonim ***** válasza:
Visszaszámlálás.... :)
2013. nov. 21. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!