Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Banki hitelem van szeretném...

Lőrinc3 kérdése:

Banki hitelem van szeretném ki fizetni de nem tudom mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az elmúlt években sajnos nagyon el adósodtam ez nem csak rám igaz szinte az egész országra nem tudtam meg felelően fizetni a hiteleimet sajnos még a munkahelyembe is belekerült ez az egész dolog a hitelem nem egy nagy összeg de sajnos az a baj vele hogy 3 banktól vettem fel de még egyszer hangsúlyozom nem nagy összeg,mit tegyek?Hogyan másszak ki belőle? Az az igazság hogy ki szeretnék belőle mássz ni csak kellene hozzá valaki aki segítene.Segítségeteket előre is köszönöm.
2013. dec. 4. 10:43
 1/1 anonim ***** válasza:
Elsőként fordulj a hitelező bankokhoz és kérdezd meg, milyen megoldással tudnak ők szolgálni. Más nemigen fog tudni segíteni.
2013. dec. 5. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!