Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Vegyek fel személyi hitelt?...

Vegyek fel személyi hitelt? Egyáltalán kaphatnék? Milyen feltételekkel?

Figyelt kérdés
22éves vagyok, fél millió forintot szeretnék felvenni. Már majdnem két éve dolgozom a jelenlegi munkahelyemen, határozott időre van szerződésem. Nem nagyon vagyok tisztában a hitel felvételével, hogy mi hogy működik, jövőhéten szeretnék bemenni és rákérdezni. Havi bruttó 93.000 forint. Ez nem túl kevés ahhoz, hogy adjanak hitelt? Mindenféleképp kell kezes? És milyen biztosíték kell nekik arra, hogy majd fizetem rendszeresen?
2013. dec. 5. 18:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Fiatal is vagy, minimálbéren is vagy. Esélyed megközelítőleg nulla.
2013. dec. 5. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Évi 25-30%-os kamattal és egyéb költségekkel növelve is vissza tudnád fizetni? Tisztában vagy vele, hogy 2-3 éves futamidővel gyakorlatilag a dupláját fizeted vissza?

Nem egyszerűbb megtakarítani ezt az összeget és UTÁNA elkölteni?

2013. dec. 5. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
ez ilyen... egészségügyi dologra kell.. szóval szeretném minél előbb. De köszönöm.
2013. dec. 5. 18:57
 4/4 anonim ***** válasza:
Keresd fel a neten néhány hazai bank honlapját és tudd meg a telebankos (Call Center) számukat és érdeklődj telefonon. Előzetes hitelbírálatot elvégzik telefonon 5 percen belül.
2013. dec. 5. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!