Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » PayPal, ilyenkor mi a teendő?

PayPal, ilyenkor mi a teendő?

Figyelt kérdés
Paypalozok egy ideje, a saját kártyám van "rákapcsolva", szóval ugye ha azzal fizetek az enyémről megy le a pénz. DE az hogy lehetséges, hogy apum számlatörténete tele van azzal, hogy paypallal fizetett, amikor biztos hogy nem, nincs neki. Több ezer forint értékben, senki nem tudja hogy az hogy. Ilyenkor mit kell csinálni, kinek kell írni? A paypal oldalán van email cím, oda gondoltam hogy írok, esetleg ha valaki angolul helyesen meg tudná fogalmazni nekem azt megköszönném.:)
2013. dec. 23. 14:44
 1/2 anonim ***** válasza:

A paypalnak kell ilyenkor írni, hogy valaki illetéktelenül használja a kártyaadataitokat.


De ez amúgy több sebből is vérzik, mert ahhoz, hogy PP-hoz hozzá tudd rendelni a kártyádat be kell tudni lépni a kártyához tartozó bankszámlára és tudni kell róla utalni. De ha a "tolvaj" tudott utalni akkor miért PP-on keresztül vásárolgat ahelyett, hogy levenné az összes pénzt a számláról?


Kérdezd meg apádat, hogy nem-e adta meg valakinek valamikor az adatait szívességből...

2013. dec. 23. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!


Nem hinném, hogy feltörték...Én valami hibára gondoltam, vagy nem tudom már mit gondoljak. Furcsa az egész.

2013. dec. 23. 21:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!