Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Vajon tudnék részletre vásárolni?

Vajon tudnék részletre vásárolni?

Figyelt kérdés

23 éves vagyok, stabil állandó munkahellyel. 8 hónapja vettem már TV-t kamatmentes részletre, és van még belőle 2 hónap hátra. (140.000 Ft- volt a TV) Sajnálatos módon meghalt a telefonom egy jól sikerült karácsonyi szeszelés következtében, és pénzem sincs sok, úgyhogy arra gondoltam hogy a "média márkt"-ból (nem engedi rendesen leírni) hozok ki egy telefont részletre.

Vajon megadják részletre? Tudok egy keveset befizetni indulónak is. Keresetem átlagban 140e Ft nettó, és jelenleg is 135-ről tudok leigazolni.



2013. dec. 26. 11:52
 1/1 anonim ***** válasza:
A szolgáltatónál is meg tudod venni részletre, még jobban is jössz ki, mert ők nem kártyafüggetlen készüléket adnak (úgy mindig olcsóbb). Szolgáltatónál pedig nem kérnek munkáltatóit, nem tudom, van-e összeghatár, hogy meddig nem, de én pár éve a 30 ezres telefonomat diákként vettem részletre a magenta T-nél.
2013. dec. 26. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!