Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Paypalon ha társítottam egy...

Paypalon ha társítottam egy maestro kártyát, már csak ki kell választanom a fizetni kívánt oldalon a paypal opciót, és automatikusan leveszi róla a pénzt, vagy a bankba be kell menni, és ott utalni a paypalos számlára pénzt?

Figyelt kérdés
Sürgős!

2014. jan. 2. 14:45
 1/2 anonim ***** válasza:

Lehet bankkártyát is hozzárendelni a paypalhoz, de lehet átutalással is feltölteni a paypalod. (fiókban is, de netbankon egyszerűbb, olcsóbb, gyorsabb, kényelmesebb)


A tanácsom az, hogy a kártyád ne rendeld hozzá a paypal fiókodhoz!

Lehet, hogy nagyon jó fejek a paypalnél, de ha megadod a kártyád adatait, akkor onnantól fogva tudják használni, úgy, hogy te nem is akarod. Magyarul a számládról tűnhet el pénz.


Átutalásnál ilyen veszély nincs.


Az online fizetésre amúgy is nagyon kell vigyázni.

Tanácsos internetkártyát kérni a bankodtól (ha van rá lehetőség a bankodnál).

2014. jan. 2. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a felvilágosítást, leválasztottam a kártyát, és inkább az általad javasolt utalásnál döntöttem!
2014. jan. 2. 16:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!