Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Vannak itt Fundamentás ügyfele...

Vannak itt Fundamentás ügyfelek? Ki az ügyintézőtök?

Figyelt kérdés
Sajnos nagyon kellemetlen tapasztalatom van az egyik ügyintézővel, és sajnos nem vagyok egyedül. Olyan embereket keresek akik szintén vele intézik a hitelüket. Ő főként Győr és Veszprém környékén dolgozik ha jól tudom. Ha valakit érdekel priviben megírom ki volt és mi a panasz rá.

2014. jan. 2. 22:50
 1/2 anonim válasza:
Kíváncsi vagyok ki lehet az. Ha problémád van vele, tegyél panaszt! Ha pedig Győr környékéről keresel korrekt ügyintézőt, azt tudok ajánlani, de a korrektség jegyében szintén privátban.
2014. jan. 3. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nekem Dunaújváros környékén van kellemetlen tapasztalatom. Sajnos a fundamenta sok olyannal leszerződik (úgy látom) akit egy bank nem tűrne meg sokáig munkatársként.
2015. jan. 5. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!