Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » 21 éves vagyok, dolgozok, van...

21 éves vagyok, dolgozok, van havi fix jövedelmem. Ezzel tudok felvenni valami személyi hitelt? Ha igen, hol, melyik banknál tudom ezt megtenni? Üdv!

Figyelt kérdés
hitel

2014. jan. 6. 05:02
 1/4 anonim ***** válasza:
attol függ miota és mennyit keresel...
2014. jan. 6. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Leginkább a saját bankodnál kellene érdeklődnöd, én ott igényeltem hitelkártyát - meg persze ehhez egy külön számlát nyitottam.
2014. jan. 6. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Lassan egy éve dolgozok, hát sajnos szakmunkás minimálbért kapok. Bruttó 108800ft-ot.


Erste banknál bankolok, rákeresek a weboldalukon hátha találok valamit. De ha jól tudom kell 23. életév betöltése.

2014. jan. 6. 15:51
 4/4 anonim ***** válasza:

Ez a "bankolok" egy borzalmas kifejezés... Pff


Amúgy én is ennyit keresek, és 14 éves korom óta van számlám az OTP-nél, szóval lehet, hogy ezért, de én 210.000,- Ft-os hitelkeretet kaptam erre.

2014. jan. 6. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!