Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Sparkassa bankartyaval tudok...

Sparkassa bankartyaval tudok repjegyet venni?

Figyelt kérdés
Sajnos Maestro ezert neten nemtudok fizeitni, mert csak Visat, Mastercardot vagy hitelkartyat fogad el. Allitolag be lehet lepni online babkba. Ott kerik az ID szamot meg pin kodot. Allitolag kaptam egy ot szamu pin kodot sehol nemtalalok ilyesmit....

2014. jan. 6. 22:23
 1/4 anonim ***** válasza:

És mi a kérdés? Ugyanis magad írod, hogy nem tudsz fizetni.

Azt kétlem, hogy a netbankban tudnál repülőjegyet venni, ott átutalni tudsz, ha úgy akarod kifizetni a repjegyet és van arra mód egyáltalán.

2014. jan. 7. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Osztrák Sparkassa gondolom, ami ha jól tudom szintén az Erste-hez tartozik.


Sok bank már engedélyezi a Maestro kártya online használatát.

A legtöbb internetes elfogadóhely el is fogadja. Lehet, hogy ahol repjegyet akarsz venni ott nem.


Viszont ebben az esetben nem tudsz mit tenni.


Új kártyát kérsz a banktól. Valaki más kifizeti neked, te meg odaadod neki az árát. Átutalással ha lehet is, biztos bonyolultabb.


Öt jegyű PIN kód meg nincs. ID szám alatt nem tudom mit értesz.


Talán jobb lenne a banktól megkérdezni vagy a weboldalukon biztos van leírás.

2014. jan. 7. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Maestro Sparkasse-s kártyával csak sofort überweisung-ot tudsz csinálni neten keresztül és Ausztriában. A légitársaságok közül egyedül az Austrian Airlines fogadja el.
2014. jan. 7. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nekem német a sparkassam. Szeretnék Amerikába utazni, de nem tudom hogyan intézzem el. Mert a repjegyet még valahogy megveszem. Szállást sem tudok lefoglalni, röhely egyébként. Ha tudtam volna, hogy ez lesz átutalom a pénzem a dombornyomotra, de állították, hogy ez nemzetközi ez jó mindenre, meg hát direkt olyat kértem. Erre most derül ki, mikor indulnék, hogy gyakorlatilag semmire sem használható.
2014. jan. 7. 18:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!