Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Létezik olyan bank, ahol...

Létezik olyan bank, ahol bitcoint lehet venni és eladni? Nem on-line szolgáltatás, hanem valódi bank?

Figyelt kérdés
2014. jan. 21. 13:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
NINCS ilyen mivel nem hivatalos fizetőeszköz! Másik meg ez egy virtuális fizetőeszköz ergo on-line...
2014. jan. 21. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
miért bankban csak fizetőeszközöket lehet venni? én nem tudtam ilyen szabályról
2014. jan. 21. 15:26
 3/14 anonim ***** válasza:
Miért kaphatsz nem hivatalos fizetőeszközt???
2014. jan. 21. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
nem tudom hogy van-e olyan bank, de el tudom képzelni, hogy ad vagy vesz pl. aranyat, államkötvényt, és közvetett módon éppenséggel részvényeket is
2014. jan. 21. 21:03
 5/14 anonim ***** válasza:
Egyelőre nincs. Csinálj egy paypal számlát és az mt.gox-nál tudsz váltani.
2014. jan. 23. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Az értékpapír, részvény, stb... forgalmazását azért ne keverjük ide!


Teljesen más téma.

2014. jan. 23. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Amúgy is az arany, részvények, állampapírok hivatalos legális dolgok! Ami a bitocintról már nem mondható el!
2014. jan. 23. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
? Melyik országban nem legális? Finnországban például egy terméknek számít.
2014. jan. 23. 09:29
 9/14 anonim ***** válasza:

Jó lenne akkor már ha teljes mondatot idéznél...

Finnországban árucikként kezelik a Bitcoint, mivel nem felel meg a pénz definíciójának!!! Innentől kezdve nincs miről beszélni, hogy legális fizető eszköz lenne!! Hamarabb elfog tűnni mint ahogy gondolnák az emberek! A legjobb az egészben, hogy a kisemberek szívják meg :)))) Akik bevásároltak amikor megugrott

2014. jan. 23. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Nem olyan biztos azért, hogy be fog dőlni hamar. Ugyanezt mondták a 100 és az 1000 dolláros küszöb átlépésekor is. "Na most durran a lufi." Kicsit visszahátrált egy időre mindkét alkalommal, de hosszú távon tartotta mindkettőt. Ennek fényében én nem tartom elképzelhetetlennek 1-2 éves távlatban az 5-10.000 dolláros árfolyamot sem. Ha lenne tőkém, biztosan fektetnék bele. Az árfolyam növekedése már csak azért is indokolt, mert a kereslet ahogy egyre ismertebb lesz csak növekszik, míg a rendelkezésre álló bitcoin-mennyiség ennél kisebb mértékben emelkedik, ahogy egyre nehezebbé válik a bányászás.


Bedőlni szerintem csak akkor fog, ha a bányászás olyan nehézzé válik, hogy mindenki abbahagyja. Ekkor lesz egy rövid ideig tartó hatalmas árfolyamcsúcs (százezres nagyságrendre gondolok), majd visszazuhan 1000 környékére és ott stabilizálódik.

2014. jan. 23. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!