Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Merkantil bank / MOKK / autó...

Lona_55 kérdése:

Merkantil bank / MOKK / autó hitel /költség. Véleményetek?

Figyelt kérdés
A Merkantil bank a MOKK felkérésével valami okíratot klészített a 2006-ban indult autó hitelemre és a költségét rám akarja hárítani. Erről értesitett a bank, a tevékenységről pedig a MOKK Mátészalkáról. Ez jogos? Köteles vagyok elfofadni és fizetni? Ha egy hónap elmaradásom van a törlesztésben felmondhatják a hitelt?

2014. jan. 28. 15:35
 1/1 Gábor t ***** válasza:

Merkantil-os autó hitelem volt frankban. 2008-ban fel ajánlották , hogy 15000-ért szerződést módositanak, persze nem kértem . Negyed évente jött az 50000-es csekk plusszba.

A második után elfogadtam a módósítást, a törlesztő maradt,

de nem jött több különbözeti csekk, nem tudom mit csináltak, de ha fel ajánlják, szerintem fogadd el.Jobban mondva fizess.

Mindíg csúsztam a törlesztéssel , volt egy kis bünti kamat

pár száz forint, . Nem mint az eon-nál hogy elfelejtem feladni és már fenyegetnek...stb.

Szóval , sajnos , jobban jársz ha kifizeted.

De ha gondolod menj be hozzájuk és kérdezd meg, az a leg biztosabb.

2014. jan. 28. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!