Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Aki tartozik az államnak,...

Aki tartozik az államnak, bírósági per miatt az hol tudja kifizetni tartozását?

Figyelt kérdés

Gyerek elhelyezési perben vesztes lettem és nekem kell fizetnem a költségeket.

Kaptam egy levelet hogy fizessem meg az államnak a bírósági költséget 30 napon belül de semmi más infót nem közöltek.

A kérdésem az lenne még hogy Záhonyban ki tudom e valahol fizetni hogy ne kelljen Kecskemétre utaznom 300 km-rt.

Hol kell ezt intézni?

A magyar államkincstárnál?



2014. jan. 30. 19:20
 1/6 anonim ***** válasza:
rendőrségre kell menni, ott lehet befizetni
2014. jan. 30. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A rendőrségen?

Honnan találtad ki ezt?


Az államkincstár területi kirendeltségén. A te esetedben Nyíregyházán, ha Sz-Sz-B megye.

Viszont banki átutalással is lehet.

2014. jan. 31. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
az ilyen tartozást a rendőrségen kell befizetni.
2014. jan. 31. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

előbb-utóbb küldenek postán egy csekket, ha 2-3 hónapig nem kapsz semmit, keresd meg a bíróságot, és kérj infót tőlük!

Sok sikert!

2014. jan. 31. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Miért kellene a rendőrségen?

Honnan találtad ki ezt?


Az Államkincstárnak kell. Nem a rendőrség követeli tőle. Meg még lehetne mondani egy-két érvet, hogy miért nem úgy működik ahogy elképzeled, de felesleges.


És ha az érvekkel esetleg nem is értenél egyet, akkor jön az, hogy tök mindegy, hogy hány érv szól mellette, max. a jogszabály megalkotásánál volt fontos.

A lényeg, hogy az Államkincstárnak kell befizetni. Lehet utalással is.

2014. jan. 31. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
rendőrségre kell bevinni a pénzt
2014. jan. 31. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!