Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hogyan lehetne fél millió...

Hogyan lehetne fél millió forintból 10 éven belül 10 millió forintot csinálni?

Figyelt kérdés

21 éves vagyok és 10 év múlva amikor már dolgozni fogok az egyetem után szeretnék egy saját lakást venni és azt zsebből kifizetni, semmi hitel. Mivel lehetne a fent említett összeget elérni ennyi idő alatt?

Köszönöm a válaszokat, tanácsokat előre is!


2014. febr. 5. 21:56
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
fénymásolóval.
2014. febr. 6. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
10 év alatt többet is össze lehet hozni folyamatos megtakarítással és kamatoztatással. Én is így gyűjtöttem pénzt magamnak. A lényeg, hogy az elején le kell adni az igényekből. Lakj otthon anyádéknál, így megspórolod a lakás, rezsi és a kaja költségek jelentős részét. Ne vegyél új autót, műszaki cikkeket is csak olyat, ami kifejezetten szükséges. És havonta tedd félre a fizetésed jelentős részét előre, nem csak hó végén, hogy amennyi marad, azt elteszem, hanem előre tegyél el egy összeget és a maradékból élj. A havi 30 ezernél biztos többet tudsz majd félretenni szerintem.
2014. febr. 6. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
leginkább úgy, hogy minden hónapban félreteszel kb.80.000 Ft-ot 10 éven át és akkor meg lesz a 10 milliód vagy beforgatod a lottóba a lehetséges nyeremény reményébe de ez egyenlő a bukással
2014. febr. 6. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
tanulj meg angolul. tanulj meg hegeszteni és dolgozz Amerikában
2014. febr. 6. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
esetleg kezdj bele egy vállalkozásba, bár az is elég kockázatos
2014. febr. 6. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Fektesd be a pénzed a saját képzésedbe. Minél képzettebb vagy,annál jobban fizető munkahelyet fogsz találni.


Hosszútávon ez a legjövedelmezőbb befektetés.

2014. febr. 6. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2014. febr. 6. 10:05
 18/18 anonim ***** válasza:

Mint ahogy írták többen:

Saját idődet kell rááldoznod, ez az 500 kb olyan ,mintha semmid nem lenne jelenleg, és 10 év múlva szeretnél 9milliót.


Munkával, vállalkozással meg lehet szerezni ezt az összeget.

Pár ezer munkaóra ez sajnos.

Teljesen mindegy,hogy éppen alkalmazottként történik ez a pár ezer munkaóra vagy sem, attól még összességében ugyanaz a módja.

2014. febr. 6. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!