Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Milyen vállalkozást lenne...

Milyen vállalkozást lenne érdemes 3 millió forintból nyitni, amelyik nyereségesen is működhetne?

Figyelt kérdés

Sziasztok, ilyen nagyságú tőkével rendelkezem, és szeretnék valamilyen vállalkozást indítani.


A ruha, kozmetikum kereskedés, stb nem az én világom. Gondolkoztam prémium pékségben is, de arra a fenti összeg nem elég.


Egy megyeszékhelyről lenne szó, ahol nincsen egyetem, csak főiskola. Így a szórakozóhely is kilőve.


2013. márc. 9. 21:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
70%

Ételkiszállítás? Pizzéria? Salátabár? Levesek? Gyros? Esetleg bevásárlás időseknek?

De nem értem mi köze az egyetemnek a szórakozáshoz? Mármint főiskolások nem szórakoznak? Dolgozó huszonévesek sem?

2013. márc. 9. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
34%

Kocsma.

Az mindnehol működik, még a legnyomorultabb tanyavidéken is. Arra mindig van pénz.

2013. márc. 9. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

1. "ahol nincsen egyetem, csak főiskola. Így a szórakozóhely is kilőve." A főiskolára is ugyanolyan huszonévesek járnak, mint egyetemre...

2. Javasolnám, hogy valami hozzáértőbb embert kérdezz meg, mert ennek így bukás lesz a vége.

2013. márc. 9. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
63%

Igen, elég szépen összehoztad (lehet elírtad).


Viszont a kocsmát javaslom én is. Az utolsó 4 fős tanyán is van egy kocsma. Minden faluban legalább 3 van. Én egy 1500 fős faluban lakom és 6 kocsma van (az egyik lottózóval van vegyítve, a másik most akar terjeszkedni). Szóval megéri.

2013. márc. 10. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Megyeszékhely, nálunk sorra zárnak be a kocsmák!!!!
2013. márc. 10. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Kevés a cigány. Nálunk az egyik kocsma a cigányok segélyéből virágzik.
2013. márc. 10. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
51%
Ne haragudj, de ha nincs elképzelésed, terved, akkor bukta lesz belőle.
2013. márc. 10. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
44%

Nincs olyan vállalkozás, vagy ötlet amihez hozzáértés nélkül pénzt lehetne kiszedni. Szóval írhat ide az ember bármit, ha fi*god se lesz róla hogy eszik e vagy isszák.


Amúgy ha lenne ilyen meló, lehetőség, akkor szerinted ennyi munkanélküli lenne?

2013. márc. 10. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Amit itt is sokan tanácsolnak, hogy olyanba ne vágj bele, amihez nem értesz. Szinte garantált a bukta.
2013. márc. 10. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
60%

3 millióból egy házikifőzdét simán felhúzhatsz!

Nézz utána, hogy milyen engedélyek kellenek hozzá... Családi házban laksz?

Mert ha igen, akkor külön helységet fel lehet rá áldozni, és ételkiszállítással adj neki...! Vendéglátásban dolgozom, így tudom, hogy az emberek 6-700 HUF-ot simán elköltenek egy nap kajára, és ha jól tudsz főzni, és valóban házikoszt, az a házikoszt, akkor hajrá... kocsi, jogsi. Kell dobni neki egy jó marketinget (írólap méretű fekete - fehér nyomtatott szórólap tökéletesen jó, biztos van a családba olyan kamasz, aki egy kis zsebpénzért ki is szórja őket gyorsan). Érdemes a lakótelepeket és a gazdagabb negyedeket megpályázni vele!


Jó munkát, sok szerencsét, és szard le azokat, akik csak negatívak! Én is most akarok vállalkozásba fogni, és szintén elképzelésem sincs, hogy mibe... De jön az isteni szikra, ahogy felmérem, hogy mire lenne szükség a környékbe. ;)

2013. márc. 11. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!