Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Őstermelőnek lehet felvenni...

Timikecica kérdése:

Őstermelőnek lehet felvenni hitelt lakásvásárlásra?

Figyelt kérdés
Szeretnénk házat venni és gyesen vagyok páromnak őstermelőije van lakásvásárlásra tudunk felvenni hitelt?és lehet hogy hülyeség de hallottam olyat hogy lesz kamatmentes hitel igaz ez? és szocpolt is visszahozzák használt ház vásárlásra?

2014. febr. 11. 22:17
 1/1 anonim válasza:
Szia! Őstermelőnek az előző évi adóbevallása szerinti jövedelme számít.Kb.legyen meg a minimál bér, és kell adóstárs minden esetben jövedelemmel (gyes csak munkaviszony mellett jó).Kamat nélküli hitel sose volt, szerintem esélytelen.Szocpol használt lakásra ,már nem is beszélnek róla aparlamentben. A közeljövőben nincs napirenden... Remélem segítettem...
2014. febr. 12. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!