Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Elévül valamennyi idö után...

Elévül valamennyi idö után egy hitel, ha nincs fizetve?

Figyelt kérdés
Volt egy 300e ft-os bevàsàrló kàrtyàm.Sajnos nem tudtam fizetni,kb 3hónap mulva felhivtak,hogy fel tudjàk àjànlani,hogy 7èvig 10000ft-al törlesszem,vagy egybe egy hèt mulva.Belementem a 10000ft-os törlesztèsbe.Azt mondtàk küldik a levelet.De mèg nem èrt ide,ennek màr kb 1 ève!
2014. febr. 21. 18:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Jobb, ha utánanézel, mert a végén hozzád vágnak egy félmilliós kamattal terhelt tartozást, vagy végrehajtónak kiadják.
2014. febr. 21. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Akkor évül el, ha öt évig egyáltalán nem jelentkeznek. Nézz utána, mert közben folyamatosan kamatokat és büntetőkamatokat számítanak fel, ha nem fizetsz. Olyan nincs, hogy függőben van, ha még nincs újabb szerződésed erről a 10ezer forintos törlesztésről, akkor továbbra is az eredeti felállás szerint kellene fizetned.
2014. febr. 21. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi,közben utànanèztem èn is. :) Viszont bàr listàn sem vagyok,sem egy levèl nem jött sem semmi.Szàmlaegyenleg èrtesítö sem.Szàmtalanszor voltam a bankban ott sem monstak semmit,hogy lenne tartozàsom,mert ott van a szàmlàm is.
2014. febr. 21. 18:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!