Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hogyan tudnék utánajárni...

Hogyan tudnék utánajárni annak, hogy a hitelközvetítővel kötött lakás hitelem jogszerűen történt?

Figyelt kérdés
2014. febr. 28. 14:20
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
hitelközvetítő által kötött...pontosítva
2014. febr. 28. 14:27
 2/14 anonim ***** válasza:
mi az, hogy jogszeruen? nezesd at ugyveddel, hogy talal-e benne megkerdojelezheto reszeket - mondjuk mielott alairtad, akkor sem lett volna haszontalan, nem utolag keresni a hibat...
2014. febr. 28. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Hol találok tisztességes ügyvédet, aki nem csak a pénzt nyeli be? Perelni nem akarok, nem is tudom, hogy működik, csak ha már elcsesztem tisztába szeretnék lenni mi volt az, mit alá írtam , milyen szerződés, hogy van felosztva időrendben a kamat/tőke fizetés meg minden amit tudnom kellett volna akkor mikor aláírtam, inkább az igazság fájjon mint a tudatlanság. Tisztába szeretnék lenni a következményekkel mi vár rám még.(Alul iskolázott 21 éves voltam, úgy gondoltam az adós akivel felvettem többet ért belőle mint én, és úgy tudtam hitelügyintézővel csináljuk nem pedig közvetítővel, amit most már tudok, nem ugyanaz. Az a típus vagyok, akit palira lehet venni és még meg is köszöni. Tudom megérdemlem és a hozzám hasonlok is. )
2014. febr. 28. 15:04
 4/14 anonim ***** válasza:
a sirankozas sehova nem vezet. elmondom meg egyszer, hatha megerted: KERESS UGYVEDET, ismeros utjan, akarhogy. az ugyvedi tanacs nem annyira draga. a megkotott szerzodest megvaltoztatni is csak ugyveddel fogod tudni, ha egyaltalan lehetseges.
2014. febr. 28. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Jancsi sétál a kietlen véget nem érő sivatagban sehol semmi a víz szerzés szerzése egyenlő a nullával, percek válasszák el, hogy szomjan ne halljon....

-ó istenem szomjazom

mire isten válaszol neki:

-keres vizet.

2014. febr. 28. 16:02
 6/14 anonim ***** válasza:

es azt meseld mar el, hogy hogy ajanljon neked barki ugyvedet, anelkul hogy legalabb azt elarulnad az orszag melyik vegen laksz? vagy te most arra palyazol, hogy valaki ingyen es bermentve atnezi a szazoldalas szerzodesedet es tanacsot ad, sot, esetleg kepvisel is a bankkal szemben?


a hasonlatod annyiban santit, hogy te a korulotted meglevo kutak kozott akarsz szomjan halni, mert lusta vagy korulnezni.

2014. febr. 28. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
ez az oldal tele van földalávalókkal, te is ide tartozól, remélem gyereket nem vállaltál
2014. febr. 28. 16:12
 8/14 A kérdező kommentje:
Szia hány éves vagy, fiú, vagy lány, iszunk valamit, nagyon bejön a személyiséged, mi a foglalkozásod és a kedvenc színed?
2014. febr. 28. 16:16
 9/14 anonim ***** válasza:
nos, mivel en vagyok az egyetlen, aki hasznalhato tanacsokat ad, szerintem a sertegetessel nem mesz semmire. kettonk kozul nem en vagyok az eletkeptelen...
2014. febr. 28. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
messziről jött ember azt mond amit akar
2014. febr. 28. 16:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!