Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Minden OTP-ben csinovnyik...

Minden OTP-ben csinovnyik mentalítású emberek dolgoznak hosszabb távon?

Figyelt kérdés
Bárhova megyek mindenhol azt veszem észre, hogy egymást nyírják a teljesítmény miatt, és idegesítően óvatoskodók, félnek.

#OTP #magyar pénzintézet
2014. márc. 6. 15:46
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem tudom, mert én még csak ügyfélként voltam OTP-ben, dolgozóként nem (és nem is fogok soha).

De nyilván a teljesítményük alapján kapják a jutalékukat, lehet, hogy van valami belső rangsor is ez alapján, ezért aztán kialakult az a mentalitás, hogy még csak véeltlenül se segítsenek egymásnak.


Viszont ami ügyfélként irtóra zavart, hogy képesek gerinctelenül hazudni, ha az ügyfelet rá akarják beszélni valamire. Sőt, ha netán az ügyfél másképp mer gondolkodni, mint ők, gyakorlatilag hülyének nézik.

Vert át engem már olyan OTP-alkalmazott, akinél 10 éve intézem az ügyeimet. Látszólag kedves, odaadó, megbízható alkalmazott, de mégis képes volt átverni.

Örök tanulság, hogy még ha 20 oldalt kell átböngésznem, egy olyan alkalmazottnál, akihet évek óta járok, akkor is végigolvasom ezentúl a szerződést, mert arra, amit szóban mond, nem szabad adni.


Bocs, hogy elkanyarodtam a témától!

2014. márc. 6. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
igazad van! és nekem is volt hasonló esetem, mert egy nagyon jó ismerősöm vágott át egy A-hitel igénylésnél... és érthetetlen számomra a mai napig miért engem, vagy is engem is.. elkeserítő mivé válnak az emberek az OTP-ben
2014. márc. 16. 19:28
 3/3 anonim ***** válasza:
Persze, biztos a cég teszi.... ekkora baromságot hogy tudtok összehordani? Nyilván egy ilyen helyen, ugyanúgy ahogy egy Euronicsban vagy MediaMarktban kapnak valami jutalékot. Azt fontos figyelembe venni, hogy az ügyintéző a bankot képviseli. Ha bank igazgatók lennétek, akkor olyan embereket alkalmaznátok aki az ügyfeleknek mindig olyat javasol ami a banknak rossz? A bank keresni akar mindig mindenkin, ez a dolga, nem szeretet intézmény...
2015. ápr. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!