Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Letiltották a bankkártyámat...

Letiltották a bankkártyámat PayPal-ról. Milyen dokumentumokat küldjek vissza?

Figyelt kérdés

You have reached the limit of attempts allowed to confirm your card. If you'd still like to use this disabled card with PayPal, we need you to send us some documents.


Please upload the following documents:

1 A valid photo ID (front/back copy)


2 A recent card statement showing the last four digits of the card, your billing address and your full name as registered on your PayPal account

The documents uploaded should be in English or translated into English and certified by a government agency. We'll contact you within 7-10 business days to complete the procedure. If you have any problem uploading the file, please contact our Customer Support for help.


2013. jún. 8. 14:47
 1/6 A kérdező kommentje:
Elég ha lefényképezem a bankkártyám?
2013. jún. 8. 14:48
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem elég lefotózni. Amit ők kérnek tőled, nem fogod teljesíteni.

Fényképes igazolvány beszkennelve, mindkét oldalról, bankszámlakivonat beszkennelve.

Bónusz, hogy angolra lefordítva kell benyújtani a dokumentumokat, és nem a szomszéd által, hanem hites tolmács által elkészítve. EZ alaphangon tízezres költség lenne. Szóval buktad, másik kártya kell.

2013. jún. 8. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ejj. :S :D Köszi szépen!
2013. jún. 8. 16:13
 4/6 anonim ***** válasza:

Iszonyat nagy baromságot beszél a 2.!


Nem kell itt fordítgatni ugyanis a személyiden alapból rajta vannak angolul is az adataid.


Kell 1 kép rólad. Kell a kép a személyid 2 oldaláról. Meg én csinálnék egy olyan képet is a helyedben ahol az arcom mellé tenném a személyit és úgy fényképeztetném le magam. Bőven elég nekik. nekem is bekérték ezeket más ok miatt, és 24 órán belül el is fogadták.

2013. jún. 9. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én csak lefordítottam, amit ők írtak. Tehát őket barmozd le, tőlem pedig kérj bocsánatot.
2013. jún. 9. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Megpróbálom, köszönöm szépen!
2013. jún. 9. 18:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!