Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mi a véleményetek, igaz ez?...

Mi a véleményetek, igaz ez? Mikór fog erősen érinteni ez a dolog? Mondjatok véleményt, bármilyent!

2009. dec. 14. 09:04
 1/1 Manka68 válasza:

Szia!

Szerintem már most érint minket erősen, és még a mi életünkben számítok az összeomlásra. :-(

Az energia egyre kevesebb, ettől drágább lesz. Az ipar nem hajlandó áttérni másra, mert nekik megéri, hiszen energia nélkül nem tudunk létezni, és fizetünk érte, amennyit csak kérnek. És nem kényelemről beszélek, hanem arról, hogy munkát csak az kap, aki normális körülmények között él, tehát tud fürdeni, öltözködni, közlekedni. Tehát fogyasztó. :-)

Aki ebből ki akar maradni, az gyorsan éhen hal, vagy megfagy. Tehát nem rajtunk, kicsiken múlik a dolog. :-(

Ezért szoktam kiakadni azon, hogy minket húznak olyan dolgokkal, hogy környezetszennyezés. Mintha mi akarnánk. Sajnos a mostani helyzetben ez is csak arra használatos, hogy visszaszedjenek tőlünk valamennyi pénzt.

Előbb-utóbb elfogynak a tartalékok. És nem hiszem, hogy a megoldást a nagyok abban látják, hogy másképp kellene élnünk. :-(

Én attól tartok, a népességszámot fogják csökkenteni, drasztikusan. Bár csökken az majd magától, ha megszűnik az orvosi ellátás, a megfelelő mennyiségű és minőségű élelmiszer, stb.

Már nem sok van hátra szerintem. Most kéne találni egy eldugott lakatlan szigetet, valami kellemes éghajlaton.

Bár szerintem azt is el fogják venni az erősebbek...

:-(

2009. dec. 20. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!