Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mi a teendő, ha szeretném...

Mi a teendő, ha szeretném rendezni régi tartozásomat a behajtó céggel, és sem a végrehajtó, sem az ügyvéd, sem én nem tudunk kommunikálni, mert sem a Neten, de még a tudakozónál sincs tel. Szám. Levélre két hónapja sem válaszol?

Figyelt kérdés
2014. márc. 13. 11:15
 1/4 anonim ***** válasza:
és a levélben nincs telefonszám????? Mi ez a cég, hogy sehol nincs nyoma?
2014. márc. 13. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ez egy behajtó cég,annyit tudok,hogy 7 éve odaküldték behajtásra tartozásomat,és m,int fent írtam hetek óta nem reagálnak a végrehajtó,és az ügyvédem levelére.
2014. márc. 13. 12:27
 3/4 anonim ***** válasza:

nyugodtan írd ki a behajtó cég nevét, hátha tud valaki segíteni, ez nem reklám.


A behajtó cégre rá tudsz ingyenesen keresni a neten- (cégjegyzék).


A végrehajtónak is írtál ugye TÉRTIVEVÉNYES levelet, amelyben információt kértél?


Én is behajtó cégnél dolgozom. Minden jót.

2014. márc. 13. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Megnéztem a cégjegyzékben,nem szerepel.Pedig nagy szükségünk lenne tudni honnan alkudhatunk a tartozás,kamat lefaragásáról,mert adósságrendező hitelt szeretnénk felvenni,hogy ez a rémálom megszűnjön.

De addig amíg rajtaszerepel a tulajdonlapon(2006-tól) nem tudunk lépni.

2014. márc. 13. 13:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!