Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Bencze Zoltán önálló bírósági...

Bencze Zoltán önálló bírósági végrehajtó?

Figyelt kérdés

Milyen ember, ismeri vki?

Sajnos végrehajtás folyik ellenem, a fizetésemet már letiltotta, de ma be volt dobva a postaládába egy papír, hogy itt járt ingóságok lefoglalása miatt.

Természetesen a legközelebbi ügyfélfogadási napon felkeressük, de mire készüljünk?

Én nagyon szeretném kifizetni az adósságom, és ő jogosan vonja a fizetésem.

Ingóságom nem nagyon van, de ha eljön hozzánk, találhat laptopot, tévét, hűtőt, stb, de ezeket mind a párom vásárolta, mivel erre neki van pénze. Én évek óta kínlódok a hitelekkel + az én fizetésemből számlákat szoktunk fizetni, ha akarnék sem tudnék ilyen dolgokat venni.

Na most az a kérdésem, hogy ezekre ráteheti-e a kezét, mert egy évekkel ezelőtt vásárolt tévéről, hűtőről még papír se nagyon van, de ha lenne is blokk, az nem névre szóló. Azt nagyon nem szeretném, ha a párom dolgait vinné el, hisz nem az én vagyontárgyaim, házasok nem vagyunk. Mondhatjátok, hogy az együttlétünk ideje alatt vettük, ez igaz is, de ő dolgozott meg érte, és ha szakítanánk egyszer, ezeket ő vinné magával.

Volt már valakinek dolga az úrral?

Empatikus, segítőkész (már ha lehet ilyesmit mondani egy ilyen szerencsétlen eset kapcsán) vagy durva, neki-mindegy alapon dolgozik?

Negatív kommentek nem érdekelnek, hogy magamnak kerestem a bajt, mert senki sem tudhatja, milyen tragédiák folytán jutottunk idáig, és a szándék megvan bennem, meg is teszek mindent, hogy rendezzem az adósságom.

A segítő, érdemi, a kédésre válaszoló hsz-eket köszönöm.



2014. márc. 13. 17:10
 1/6 anonim válasza:
Van tapasztalatom a mélyentisztzelt "úriemberrel" kapcsolatban. Őt rohadtul nem fogja érdekelni mennyire teszel meg mindent az adóség rendezésével kapcsolatban, amit csak tud, foglal, visz, végrehajt.
2014. márc. 18. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Háát,vele nem árt vigyázni,mert 1 gané,alattomos,és sunyi ember!!De a részéről ez fenyegetőzés,mert ha a párod vett mindent,akkor azaz Övé--nem a tied!Ugyanez van nálam is:Hiteles kocsit "elidegenítettem"--parkolási birsághad,amit nem én csináltam Pesten--és most rajtam követeli.1-szer voltam benn nála,de kijöttem,mert majdnem ráborítottam az asztalt.a behajtott pénzekből 3-4 éve HAWAII-n nyaralt.
2014. ápr. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 narby ***** válasza:

Akármilyen is egy végrehajtó ő is csak a végrehajtási törvény alapján járhat el. Tehát nem fog sem hűtőt, ágyat, mosógépet stb.-t lefoglalni. Megnyugtatlak, hogy a tv-t sem fogja árverezni, mert egyszerűen nem éri meg se neki, se a végrehajtást kérőnek. Ha kimegy hozzátok, mindenképpen mondjátok, hogy az ingatlanban a párod ingóságai vannak, neked nincs tulajdonodban itt semmi. A másik, hogy mindenkinek az az érdeke, hogy a tartozásodat folyamatosan térítsd, tehát ha a letiltás folyamatos és nem túl magas értékű a követelés nem lesz baj.

Aki pedig azt írja hogy a végrehajtó részéről fenyegetőzés egy helyszíni eljárás lefolytatása az csapja fel a vht-t mielőtt téves infókkal traktál másokat.

2014. ápr. 2. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, azóta voltam bent nála, de nem vele beszéltem, hanem egy fiatalemberrel, aki kedves és segítőkész volt.

MOndta, hogy nem is B.Z. volt kint a helyszínen, hanem a helyettese, de ugye vele sem találkoztam.

A fiatalember adott tanácsokat, most újra a bankkal próbálok egyezkedni. Azt is ő mondta, hogy az ingóság végrehajtás nem szokott sikeres lenni, azóta amúgy nem is volt itt ezügyben senki.

Most új probléma van a végrehajtással, egy nagyon alacsony összeget állapítottak meg az ingatlan értékének (árverezéshez), de inkább kiírom új kérdésnek, mert ez már régi.

2014. ápr. 6. 18:00
 5/6 anonim válasza:
Ide már 2 éve írtam--de most engem is megtalált ez a féreg.Fölment a fizum Családi Adóval 200 fölé--erre mindjárt letiltott 1-szeri 47 E-t!!!Parkolási birság,amit az én kocsimmal követtek el--DE NEM ÉN!!
2016. ápr. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 tyukszem válasza:
Janos 1985..... a te kocsiddal , de nem te... bírom az ilyen tudatlan gyökereket. bizonyítsd be , mikor megkapod az első felszólítást a bírságról, agyas!
2016. ápr. 15. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!