Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mi leszha nem fizetem ki a...

Mi leszha nem fizetem ki a mobil számlámat? Kikapcsolják? Vagy jön a végrehajtó? Bírósági ügy lesz belőle?

Figyelt kérdés
2009. dec. 18. 16:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

kikapcsolják, behajtják.


Nem nyerhetsz...

2009. dec. 18. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
Korlátozzák a kimenő hívásaidat,amíg be nem fizeted a számlát.
2009. dec. 18. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
És ha nem fogom kifizetni? Jön a végrehajtó? Vagy bírósági ügy lesz belőle?
2009. dec. 18. 17:21
 4/14 anonim ***** válasza:
Mind2
2009. dec. 18. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Azon is múlik, mekkora tartozásod van. Párezerért nem fognak bíróságra menni, csak a simkártyádat tiltják le, és annál a szolgáltatónál másikat sem kapsz, amíg nem rendezed. Ha nagyobb összegű tartozásod van, akkor behajtás bírósággal vagy anélkül (ahogyan sikerül nekik).

Miért nem kérsz részletfizetést? Milyen hozzáállás ez a "használtam egy szolgáltatást, de nem fizetem ki, és kész"? Ha nincs rá pénzed, miért telefonálgatsz?

2009. dec. 18. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 hayabusa ***** válasza:
A szolgáltató kikapcsolja a kimenő majd a bejövő hívásaidat, és ha nem fizeted ki, akkor szépen megvárják, hogy 90 napot meghaladó, minimálbéren felüli tartozásod legyen.Ha ez "megvan" nos, akkor jön a követeléskezelő.Ha nem tudja behajtani, akkor jön a bírósági per, melynek költségeit is neked kell fizetni.Vagy behajtják, vagy letiltják a fizódból.
2009. dec. 18. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
4300 Ft-os a csekkem
2009. dec. 19. 13:25
 8/14 hayabusa ***** válasza:
inkább spórold össze. Ha ezt nem tudod kifizetni, akkor hogy fogod kifizetni ha rámegy a késedelmi?....
2009. dec. 21. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 dóriyyi válasza:
Nyugi "csak"kikapcsolják! Anyunak is volt már ilyen. Utána befizette és ugyanolyan volt, mint a régi!
2009. dec. 23. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ne fizesd ki ha nincs a neveden semmi! Dolgozz feketén és jelentkezz ki az állandó lakcimedről / ha meghaladta a 300000/ ft-ot a tartozás én ezt csináltam és 5 év után elévült. Maga a tartozás fennmaradt de már nem követelhetnek kereshetnek és nem is teszik! Ezt egy ügyvéd tanácsolta persze csak akkor ha irtó sok már a tartozás. Nekem 300000ft+170000ennyi volt a pannonnál.
2009. dec. 31. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!