Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » A kérdést pusztán kíváncsiságb...

A kérdést pusztán kíváncsiságból teszem fel. A munkatársam kb.1 éve nem fizeti a lakáshitelét, amiben ő az adós és a felesége az adóstárs. Nem tudom melyik banknál, de azt tudom, hogy elég jelentős,10-15 m-s tartozásuk van? .

Figyelt kérdés
Időközben visszaköltöztek a szülőkhöz, a lakást meg kiadták egy albérlőnek. Én próbálom meggyőzni, hogy ez így nem jó, miért nem egyezkednek a bankkal és fizetik az albérlőtől kapott pénzből? Tudom, hogy nem az én dolgom, de arra lennék kíváncsi, mert tőle nap mint nap hallom ezt a témát, hogy ilyen esetben mi történik? Elárverezik a lakást? Ha igen mennyi idő múlva? Egyéb részletet nem tudok, nekem nincs hitelem, így nem is értek hozzá túlzottan. Köszönöm, ha valaki válaszol.

2014. márc. 20. 19:52
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha kapja a felszólításokat abból konkrétan megtud mindent! Bár amikor felvette a hitelt aláírt 1 ilyen lapot amiben ennek a menete van leírva hogy mi történik ha nem fizet!

Okos döntés lenne az albérlő által fizetett pénzből fizetni a házat!

2014. márc. 20. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Elárverezik a maradék hitelt,mert hogy a lakás nem fedezi teljesen az biztos,meg még a nyugdíjából is tiltani fogják.
2014. márc. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!