Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ebben a hónapban kaptam meg a...

Ebben a hónapban kaptam meg a folyószámlahitelemet amiből már használtam is fel de mikor kell visszafizetnem?

Figyelt kérdés
Hogyha a szerződésben az van, hogy jövő év februárig kell visszafizetnem akkor a következő hónapban is felvehetem a fizetésem dupláját, vagy jövő hónapban már vonják a fizetésemből a felhasznált összeget?
2014. márc. 24. 20:14
 1/4 anonim ***** válasza:
A folyószámlahitel azt jelenti, hogy annyival mínuszba mehet a számlád, amekkora kereted van. Ha a számlára pénz érkezik, akkor először a folyószámlahitel törlesztődik, de újból lemehetsz mínuszba. Kamatot havonta vonják.
2014. márc. 24. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Akkor ha van 92 ezres fizu, és erre kaptam 96 ezres hitelt akkor előbb a fizetésemből leveszi azt amit elköltöttem mínuszba de a hitelt újra felvehetem ugye?

2014. márc. 24. 20:49
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen.
2014. márc. 24. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Oké, értem.

Köszönöm a gyors választ.

2014. márc. 24. 20:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!