Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Novemberben adtam be a hitel...

Novemberben adtam be a hitel kérelmemet, Az akkori ügyintéző azt ígérte decemberben megkapom, a jelenlegi minden héten majd a következő héten. Már április van és sehol semmi. Mikor kegyeskednek betartani az ígéretet?

Figyelt kérdés

#hitel #kifizetés?
2014. ápr. 11. 09:05
 1/4 anonim ***** válasza:
84%
Melyik bankról van szó?
2014. ápr. 11. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
84%
Van egy olyan sejtésem, hogy Te nem hitelkérelmet adtál be, hanem szerződést kötöttél egy fogyasztói csoporttal, de bár ne lenne igazam...
2014. ápr. 11. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
84%

Ha valaki hitelt igényel egy banktól vagy pénzintézettől, ott van egy határidő, amire elbírálják a hitelkérelmet és vagy megadják a hitelt, vagy amikorra elbírálták akkor megkapod a negatív választ, vagyis az elutasítást. De ez biztosan nem tart ennyi ideig.

Valami nem stimmel, az biztos.

2014. ápr. 11. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Érdeklődj, mert ahogy előttem is írták, a hitelkérelmeknek határideje van. Ezt általában banki munkanapokban számolják. Ha novemberben adtad be, az gyanús, hívd fel a telebankot, vagy menj be fiókba érdeklődni.
2016. jan. 13. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!