Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Raiffeisen OneCard hitelkártya...

Raiffeisen OneCard hitelkártya. Van buktatója? Vagy tényleg megéri?

Figyelt kérdés
Párom volt bent a bankban, tisztára beetették ezzel. Hogy ingyen van, és még neki lenne haszna rajta. Mert vásárol vele - úgymond hitelre -, de amennyiben időben fizet, még ő kap rá százalékot is. Nekem ez nem tetszik. Valaki aki jobban átlátja ezeket a pénzügyi dolgokat, legyen kedves segíteni nekem. Tényleg semmi költsége nem lenne ebben az esetben?

2014. ápr. 14. 14:57
 1/3 anonim ***** válasza:

az eves kartyadij mennyi?


amit bukni lehet:

- ha nem fizet idoben, 40% feletti kamatokat szamolnak, raadasul napi kamatszamitas van

- keszpenz felvetelkor azonnal elkezd ketyegni a kamat, nincs 30-45 napos turelmi idoszak

- ertekelheto megtakaritast nagyosszegu koltesek mellett lehet elerni


[link] itt lehet szamolgatni mennyit kell kolteni ahhoz, hogy barmi visszajojjon.


meg mondjuk jo lenne nemi alapfoku penzugyi ismeretet is osszeszedni: [link]

2014. ápr. 14. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ő úgy gondolja, akkor azzal vásárolna élelmiszert, arra is tankolna. Ezekre azért elég sok elmegy havi szinten. Vagy mondjuk vásárolunk a hipermarketben, de vettünk egy sampont is, akkor már nem is lehet ezzel vásárolni? Amennyiben következő hónapban a teljes összeg visszafizetésre kerül, akkor 0 Ft-ba kerül elméletileg. És még haszna is lesz rajta... Nekem akkor se tetszik, de bankos csaj fél óráig magyarázta neki, mennyire megéri...
2014. ápr. 14. 15:09
 3/3 anonim ***** válasza:

A kiszámolós cikk jó, abból meg lehet érteni a működését.

Ezenkívül egy dologra kell figyelni, hogy ne költsetek többet, mint amennyit amúgy is költenétek, így nem fogjátok adósságba verni magatokat.

2014. ápr. 14. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!