Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » PayPalhoz próbáltam hozzácsato...

PayPalhoz próbáltam hozzácsatolni a bankkártyám, azt írta hogy levette a pénzt, és adjam meg a kódot amit megjegyzésbe írt. OTP Direkt-be bejelentkeztem de ott nem ír semmit megjegyzésbe. Ilyenkor mi a teendő?

Figyelt kérdés

Megpróbáltam ma is egyszer és most 800Ft-ot vett le összesen.

Ennyi van csak OTP Direkt-be:

azonosító 400(összeg) 2014.04.14. - 2014.04.26.(időszak) 000000000csekkszám ELŐJEGYZETT TRANZAKCIÓ(megjegyzés)


2014. ápr. 15. 14:38
 1/1 anonim válasza:
Emlékeim szerint, paypalnál az összeget kell megadni amitlevesz, ha ez megtörtént, akkor az ősszeget vissza utalja. Ha bizonyos időn belül nem adod meg az összeg pontos mennyiségét akkor is vissza utalja, legalábbis 2012-ben meg valahogy így történt:/
2014. ápr. 16. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!