Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mi a különbség a 3 bankkártya...

Mi a különbség a 3 bankkártya között?

Figyelt kérdés

Lehet választani, hogy mi melyiket szeretné, vagy függ valamitől, hogy ki melyiket kapja?


[link]


[link]


2014. máj. 29. 19:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Az első kettő hitelkártya, csak a harmadik sima bankkártya. Azt tudom, hogy aranykártyát akkor szoktak adni, amikor már jó ideje van hitelkártyád, és mindig rendesen fizeted. Legalábbis engem akkor akartak megdobni vele. Amúgy sima bankkártyánál sokszor lehet mintát választani, legalábbis az Erste-nél. A többi bankot ebből a szempontból nem ismerem.
2014. máj. 29. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi. Akkor tehát nem is volt választási lehetőségem. Mondjuk csodálkoztam is, hogy nem kérdeznek semmit amikor számlát nyitottam, majd egyszer csak postán küldtek egy kártyát.

Amikor OTP-s voltam (főleg junior számlakor) akkor ott volt néhány sablon amiből lehetett választani.

2014. máj. 29. 21:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!