Van itt OTP-s munkatárs?

Figyelt kérdés
Lenne egy kérdésem,de a sok idióta válaszra nem vagyok kíváncsi..

#bank #OTP #ügyinézés
2014. jún. 7. 09:19
 1/7 anonim ***** válasza:

Miért nem az OTP-be mész akkor??? Ezen az oldalon lekes válaszolók vannak mindenki a saját tudása szerint válaszol. Ha atombiztos válaszra vársz menj az OTP-be!


(Bár megjegyzem, én a héten írtam nekik, hogy PayPass bankkártyát igényelhetek-e saját fényképpel?

Válaszban megírták, hogy a PayPass kártyát is kérhetem saját képpel és küldtek egy honlapjukra mutató linket. A linken az volt leírva, hogy ha a PayPassos kártyát kérek, akkor saját kép NEM tehető rá. Úgyhogy ennyit az OTP-s szakértőkről is :D )

2014. jún. 7. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
MERT SZOMBAT VAN??????!!!!! ÉS NEM TUDOK HÉTFŐIG VÁRNI...
2014. jún. 7. 11:33
 3/7 A kérdező kommentje:
A lelkes válaszolókról meg annyit hogy szerintem csak rohadtul unatkoznak és itt élik ki magukat a kötekedésükkel...
2014. jún. 7. 11:35
 4/7 anonim ***** válasza:
95%

van egy csomó bankfiók ami szombaton is nyitva van


egy "lelkes" válaszoló

egyébként lehet hogy tudnék segíteni, de ilyen "bemutatkozó" szöveg után biztos nem tenném meg...

2014. jún. 7. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
95%

ja és telefonos ügyfélszolgálat van non stop

na többet nem segítek te kis retardált

2014. jún. 7. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
91%
Online ügyfélszolgálat is van, a vélhetően nagyon egyedi, másnál soha fel nem merült. Nem banki napon (GIRO kedd reggelig nincs) megoldandó kérdésed megválaszolására.
2014. jún. 7. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Na, ez megér egy lepontozást... :) Szóval kedves kérdező, vagyunk itt nem kevesen, akik az idióta kérdezőkre sem vagyunk kíváncsiak.
2014. jún. 17. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!