Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Van egy uzlet amit megszeretne...

Van egy uzlet amit megszeretnek vasarolni van 5 milliom kp-ben de az uzlet erteke 20 millio ft! Tehat letezik e olyan bank ami add erre hitelt?

Figyelt kérdés
Esetleg olyan banki konstrukcio amivel ezt az uzletett egyideben torteno megvasarlasaval tovabb fejleszthettem tobb uzlet megnyitasaval! Mindenkepp kell ingatlan fedezett v estleg maskepp is megoldhato!

#üzlet #vallalkozasi hitel
2014. jún. 12. 18:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Irastudatlanok nem kapnak hitelt.
2014. jún. 12. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

gondolkodj már kicsit!

15 milliót akarsz hitelbe felvenni, szerinted van olyan idióta intézet, aki nem tesz jelzálogot az ingatlanra???

2014. jún. 12. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Te ne akarjál saját üzletet, hacsak nem ezáltal akarod eltemetni magad!

Ilyen "erős" logikával, hogyan lett neked 5millád?

2014. jún. 13. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Sajnálom az íráshibákat tényleg nem tudok helyesen írni! De ez csak egy szimpla kérdés volt! Mar 6 éve elköltöztem Magyarországrol és nem vagyok tisztában az otthoni dolgokkal, de bocsánat ha érdeklődök! Jah úgy spóroltam össze a pénzt! Kemény munkával! 6 èvvel ezelőtt beálltam az idegenlégióba és azóta spóroltam! Most 24 éves vagyok van egy hazám és egy kocsim franciában és van egy házam és egy kocsim Magyarországon is! mellette meg meg 20 ezer euró spórolt pénzem, eddig nem voltam rászorulva a hitelekre ezert nem ismerem őket! Nektek mitek van? Jah semmi csak az irigység meg a kritika... amíg ti otthon sírtatok én megjártam 2-szer Afgánt és egyszer Malit! Tettem sokat érte h meglegyen amim van! Ha írástudatlan is vagyok meg hülye is akkor is sokkal többre viszem mint ti! köszönöm a segítségeteket...
2014. jún. 14. 21:44
 5/5 anonim ***** válasza:
Meg ha mindez igaz is lenne, amit osszehordtal, allati buszke lehetsz hogy egy idegen orszag erdekeit kepviselve lodoztel le embereket valahol Afrikaban vagy Afganisztanban. Inkabb menj vissza a legioba.
2014. jún. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!