Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Lehet több hitelt felvenni,...

Lehet több hitelt felvenni, mint amennyi az ember összvagyona?

Figyelt kérdés

Nem nagyon vagyok otthon a hitel kérdésben, a családom soha semmilyet nem vett fel (lakáson kívül, amit vissza is fizetett).

Apósom és Anyóson rettenetesen eladósodtak. Most tudtuk meg, hogy kb. 12 millió forintnyi hitelük van nagyon sok helyről. Egy családi házuk van egy kis faluban, ami kb. 5-6 milliót ér. Más vagyonuk az ingóságokon kívül (amik nem nagy értékűek), nincs. Apósom az elmúlt időben belekeveredett elég rossz körökbe, nem is tartjuk vele a kapcsolatot. Én attól félek, hogy uzsorásoktól vettek fel pénzeket, mert szerintem már rég nem kaphattak volna. Ők ezt tagadják, de amikor férjem megkérte őket, hogy keressék elő az összes szerződést, hogy megnézze őket , hogy segíthessen, nem tették meg. Azóta sem. Én úgy döntöttem, hogy a kisfiam nem viszem addig oda, amíg ez nincs letisztázva, mert elkezdtem félni, hogy majd minket vesznek elő. Lehetséges ennyi hitelt felvenni hivatalosan úgy, hogy nincs rá fedezet?

(és mindannyian minimálbéren keresnek)



2014. jún. 11. 13:41
 1/2 anonim ***** válasza:
A hitel nagysága leginkább a jövedelemtől függ. Minimálbérre nem fognak fedezet vagy kezes nélkül nagyobb összegű hitelt adni.
2014. jún. 11. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az komoly!Tapsold meg őket,jól hazavágták az ősök a családot!
2015. febr. 3. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!