Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Letöltöttem és használtam egy...

Letöltöttem és használtam egy paypal money generátort illegális?

Figyelt kérdés
Jó ötletnek tűnt az egyik haver beszélt rá. De sajnos így utólag nagyon félek attól,hogy lefognak csukni érte. ugye nem?????????????????????????????????

2014. júl. 2. 09:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem fognak lecsukni. Először megvernek, megerőszakolnak és csak utána fognak zárt helyre vinni.
2014. júl. 2. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nincs suli... miért nem mész ki inkább levegőzni? Holnap megy a tek és kinyírnak.
2014. júl. 2. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
És mennyi pénzt generáltál? :D
2014. júl. 2. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
24%

Igen, valószinűleg lecsuknak érte...


De, ha megadod a bankkártya számodat, a nevedet, a kártyád CCV kódját (hátoldalán van egy három számból álló kód) lejárati idejét, és típusát, akkor egy ismerősöm segítségével el tudom intézni neked, hogy ne történjen baj a magyar hatóságok felé.


Garantálni nem tudok semmit, de egy próbát megér, szerintem...

2014. júl. 2. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Remélem a 4. válaszoló hozzászólásában érzed az iróniát és még csak próbából sem adod meg neki a szükséges adatokat.

Másrészről meg nincs olyan, hogy paypal pénzt generátor. Esetleg azt tudom elképzelni, hogy módosítja a program az oldal kinézetét, hogy azt lásd, hogy spk pénzed van, de valójában így nem juthatsz pénzhez.

2014. júl. 2. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
nem illegális, mivel ilyen nem létezik. Max egy vírust futtattál ami most beette magát a gépedbe.
2014. júl. 2. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
....vírust futtattál ami most beette magát a gépedbe... és ellopja minden egyes személyes adatodat amit azon tároltál.
2014. júl. 2. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Hát ez aranyos volt :)
2014. júl. 2. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Az első 4 válaszolónak üzenem hogy menjen oda.... ahová gondolom de a többinek köszönöm a válaszát. Akk már megnyugodtam
2014. júl. 2. 20:05
 10/11 anonim ***** válasza:

Figyelj, ha olyan hülye vagy, hogy kiadtad a paypal adataidat, akkor mit vársz?


Egy ilyen szintű átverésnek dőltél be, mint amit én írtam.


Én a helyedben a paypal accountot sürgősen megszüntetném, és utána legalább ezerszer leírnám: "SZEMÉLYES ADATOT NEM ADUNK MEG NEM MEGBÍZHATÓ OLDALNAK".

2014. júl. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!